Pożyczka Wynajmowana to nowy produkt finansowy prosto od Providenta. To pożyczka oferująca "wynajęcie" dodatkowych środków na okres 5 miesięcy.

Najnowsza promocja Providenta rozpoczęła się 4 października i będzie trwać do 26 grudnia 2017. Polega ona na tym, że pożyczane pieniądze można otrzymać od ręki, natomiast ich spłata następuje dopiero 5 miesięcy później. Wcześniej pożyczający ponosi jedynie niewielkie koszty „wynajęcia” pożyczanych środków. Tak atrakcyjna oferta była do tej pory niedostępna dla klientów instytucji pozabankowych.

„Nowa pożyczka korzysta z mechanizmów wynajmowania. Klient korzysta z produktu od razu i ponosi koszty jego wynajmu, zaś pożyczony przedmiot – w tym wypadku pieniądze – zwraca w całości na koniec umowy” – tłumaczy Katarzyna Szerling, członek zarządu Provident Polska. Dodaje, że oferta wyróżni firmę Provident na rynku pożyczkowym i może spotkać się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów.

Jak działa Pożyczka Wynajmowana?

Pożyczka Wynajmowana od firmy Provident to pożyczka na kwotę od 500 zł do 4000 zł na okres pięciu miesięcy. Koszt całkowity „wynajęcia” pożyczki wynosi jedynie 25%. Zatem klient, który pożyczy 1000 zł, poniesie koszt wypożyczenia w wysokości 250 zł w rozbiciu na 5 miesięcy. Czyli będzie płacił 50 zł miesięcznie przez 4 miesiące, natomiast w piątym miesiącu zapłaci ostatnie 50 zł plus całość pożyczonych środków. W tym przypadku będzie to 1050 zł. Klienci zainteresowani tym rodzajem pożyczki mogą skorzystać z oferty od 04.10 do 26.12.2017 r. Jest ona dostępna zarówno u doradców, jak i przez Internet.

O przyznanie pożyczki wynajmowanej mogą starać się wszyscy nowi klienci, którzy w trakcie promocji złożą wniosek o udzielenie Pożyczki Wynajmowanej i mają zdolność kredytową do spłaty tej pożyczki. Każdy, kto spełni te warunki ma możliwość zawarcia umowy na okres pięciu miesięcy oraz otrzymania pożyczanych środków w gotówce lub na konto.

 

Provident Polska S.A.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *