Z okazji 20 urodzin instytucja finansowa Provident postanowiła zorganizować konkurs, w którym pula nagród wyniosła aż 800 000 zł.

Provident to marka, która od wielu lat dostarcza Polakom sprawdzonych rozwiązań finansowych w postaci m.in pożyczek z obsługą w domu. Przydaje się zawsze wtedy, gdy borykamy się z nagłą potrzebą pozyskania szybkiej gotówki na dowolny cel. Teraz, dzięki urodzinowemu konkursowi Providenta, wielu Polaków zyskało szansę realizacji swoich wakacyjnych planów.

Provident rozdaje 800 000 zł

Konkurs został zorganizowany z okazji 20 urodzin firmy Provident. Z tej okazji marka chciała podziękować swoim klientom za wieloletnią współpracę. W ciągu 20 lat Provident udzielił pożyczek ponad 4 mln osób i przyczynił się do realizacji ponad 15 mln planów. Pytanie konkursowe miało nawiązywać do hasła marki „Wierzymy w Twój plan”. Ma ono zachęcać konsumentów do realizowania własnych marzeń.

Wakacyjne plany Polaków

Udział w konkursie wzięło ponad 5000 klientów, którzy w okresie między 5 a 24 lipca skorzystali z usług firmy, podejmując pożyczkę na dowolną kwotę. Na wykonanie zadania konkursowego – przesłania SMS-em odpowiedzi na pytanie „Jaki plan zrealizowałbyś za 2000 zł?” – każdy uczestnik konkursu miał 14 dni od daty podpisania umowy. Wśród nadesłanych propozycji znalazło się wiele pomysłów związanych z wakacyjnymi wyjazdami, ale także z poprawą jakości życia i rozwojem osobistym, m.in. remontem mieszkania, kursem językowym, kursem prawa jazdy czy kursem pilates. Znalazły się tam także tak oryginalne propozycje, jak założenie pasieki. Wiele marzeń związanych było z uszczęśliwieniem swoich bliskich, np. oświadczyny, sfinansowanie synowi obozu sportowego, pobyt w SPA dla mamy czy zakup samochodu dla córki. Wśród uczestników wyłoniono 400 najciekawszych odpowiedzi, których autorzy otrzymają po 2000 zł na realizację swoich planów. W sumie do zwycięzców trafi aż 800 000 zł.

0
Udostępnień
Google+

1 Komentarz

  1. […] Provident dołączył właśnie do programu Bezpieczny PESEL, który pozwala konsumentom ustrzec się przed niechcianą pożyczką. Program jest odpowiedzią na wzrastającą liczbę wyłudzeń poprzez kradzież tożsamości. Pozwala znacznie zwiększyć bezpieczeństwo tych konsumentów, którzy nie mają zamiaru podejmować pożyczki na rynku pozabankowym. Powstał w marcu 2017 r. z inicjatywy CRIF – wiodącego dostawcy informacji kredytowej w Polsce. […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *