Smart Pożyczka wyprzedaje pożyczki z okazji świąt Bożego Narodzenia. Już od 12 grudnia nowi klienci mogą podjąć zobowiązanie zupełnie za darmo!

Od 15 grudnia do 24 grudnia Smart Pożyczka wprowadza do swojej oferty świąteczną wyprzedaż. Marka proponuje swoim stałym klientom szybką gotówkę na święta Bożego Narodzenia aż o połowę taniej niż dotychczas, natomiast nowi klienci mogą liczyć na zobowiązanie zupełnie za darmo.

Ile kosztują święta?

Boże Narodzenie to czas sporych wydatków. W ubiegłym roku przeciętna polska rodzina na organizacje świąt przeznaczyła 1 363,25 zł. W tym roku planujemy wydać jeszcze więcej, bo blisko 1,5 tys. zł1. Nie każdy z nas ma jednak wolne środki na pokrycie przedświątecznych zakupów. Jeśli planujemy skorzystać z pożyczki przez internet, to warto mieć na uwadze promocyjną i bardzo korzystną ofertę serwisu Smart Pożyczka.

wyprzedaz_pozyczek_sp_600x637_1000zlTniemy koszty o połowę!

Jeśli nie jesteś klientem w Smart Pożyczka, możesz skorzystać z promocji darmowej pożyczki do 1 000 zł do 30 dni. Zwracasz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś. Z kolei na lojalnych klientów czeka 50% rabatu na koszty pożyczki zaciągniętej w okresie 12- 24 grudnia br.

– Wyprzedaże zazwyczaj zaczynają się po świętach, jednak postanowiliśmy zmienić tę tradycję. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, którzy często dodatkowej gotówki szukają tuż przed świętami, postanowiliśmy właśnie w okresie przedświątecznym zorganizować bardzo korzystną wyprzedaż pożyczek – tłumaczy Karol Bołtromiuk, Marketing Manager serwisu Smart Pożyczka.

 

logo_smart_pozyczka

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *