Potrzebujesz szybko dodatkowej gotówki? Pojawiły się nieoczekiwane wydatki – zepsuta pralka, a może uszkodzony samochód? W Polsce już kilkanaście firm oferuje pierwszą pożyczkę za darmo! My natomiast zestawiliśmy te najlepsze z oferowanych na rynku finansowym.

Wszystkie zaprezentowane w poniższym rankingu oferty pożyczek pozabankowych są darmowe – co oznacza, że kosztują 0 zł. Bez żadnych dodatkowych opłat, prowizji czy odsetek. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania RRSO wynosi 0%, a wiec spłacasz dokładnie tyle ile pożyczasz. Niemniej jednak należy pamiętać, że przedstawione oferty są darmowe tylko w przypadku terminowej spłaty należności. Wszelkie opóźnienie lub przedłużenie tego czasu wiążą się z dodatkowymi kosztami zawartymi w umowach z firmami pożyczkowymi.

Każda z uwzględnionych w rankingu instytucji jest legalną i zarejestrowaną na terenie Polski firmą, funkcjonujące od wielu lat. W tym czasie zdobyły tysiące zadowolonych klientów. Ponadto większość z nich należy do Związku Firm Pożyczkowych.

Vivus chwilówki

2 500.00 PLN

30 dni

button
Incredit

2 000.00 PLN

61 dni

button
extraportfel

2 000.00 PLN

45 dni

button
netcredit

2 000.00 PLN

30 dni

button
Lendon

2 000.00 PLN

30 dni

button
tani kredyt

1 700.00 PLN

30 dni

button
ofin

1 500.00 PLN

60 dni

button
latwy kredyt

1 000.00 PLN

30 dni

button
filarum

1 000.00 PLN

30 dni

button
smart pozyczka

1 000.00 PLN

30 dni

button

NAJDOGODNIEJSZE WARUNKI W VIVUS

Jak się okazuje, najlepszą ofertę darmowej pożyczki uzyskamy od firmy Vivus. Jest to wiarygodny pożyczkodawca należący do Grupy Kapitałowej 4finance Group, udzielającej pożyczek na całym świecie. Marka umożliwia swoim klientom m.in. przedłużenie terminu spłaty należności dwukrotnie – w przypadku nowych klientów. Natomiast przy kolejnej umowie istnieje możliwość przedłużenie terminu spłaty pożyczki raz.
Dodatkowo firma proponuje szereg przedsięwzięć i możliwości dedykowanych Klientom:

  • szybki dostęp do pieniędzy w przeciągu 15 minut,
  • różne formy dostępu do produktów finansowych (przez internet, telefon lub w kiosku/saloniku prasowym RUCH),
  • automatyczne wiadomości SMS i przypomnienia e-mail dotyczące zbliżającego się terminu spłaty,
  • kontrola własnych danych za pośrednictwem Profilu Klienta,
  • dyspozycyjność Działu Obsługi Klienta 7 dni w tygodniu w godzinach od 6:00 do 23:00,
  • oraz szansa otrzymywania informacji w sprawie nowych możliwości i szerokiej gamy produktów firmy Vivus.

Ponadto marka ceni sobie przedsiębiorczość pożyczkobiorców, oferując 30zł za każdego znajomego, który weźmie tu również pożyczkę. Im więcej znajomych, tym więcej można zarobić! I tak przy 5-ciu znajomych, którzy wezmą pożyczkę w Vivus.pl Ty otrzymasz na swoje konto bankowe aż 150 zł.

WACHLARZ MOŻLIWOŚCI

O kwotę 2 000 zł możemy wnioskować u kilku pożyczkodawców. Wśród najczęściej polecanych znajdują się InCredit z najdłuższym okresem spłaty zobowiązania (61 dni), Extra Portfel – 45 dni oraz NetCredit i Lendon z bardzo podobnymi warunkami kredytowymi. Oferty kierowane są do osób miedzy 20-21 rokiem życia, a 70-tym rokiem życia. Górnej granicy wiekowej nie wskazuje natomiast firma Smartpożyczka, udzielająca wsparcia na kwotę 1 000 zł na maksymalny okres 30 dni.
Na liście darmowych pożyczek wyróżnia się ponadto propozycja firmy Ofin, umożliwiająca spłatę 1500 zł w przeciągu 60 dni dla osób w wieku 21-75 lat.

1
Udostępnień
Google+

1 Komentarz

  1. […] w zestawieniu najlepszych pożyczkodawców, którzy działają na polskim rynku pozabankowym. Ranking darmowych pożyczek wskazuje te zobowiązania, których podjęcie w miesiącu lutym 2017 roku okazało się […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *