Skumulowane wydatki nierzadko wymagają zewnętrznego finansowania. Gdzie udać się po dodatkowe pieniądze? Sprawdź październikowy ranking pożyczek na raty.

Ranking pożyczek na raty – wytyczne

Nie konkretna kwota pożyczki brana na określony okres, ale stosunek ocen pozytywnych do negatywnych wziął pod uwagę Loan Magazine, budując ranking pożyczek na raty w październiku. Opinie innych użytkowników danej firmy pożyczkowej mogą okazać się dla osób poszukujących szybkiego zastrzyku gotówki kluczowe w podejmowaniu decyzji o tym, której marce zaufać. Warto wiedzieć, czyje usługi finansowe, zdaniem innych pożyczkobiorców, warte są tego, aby z nich skorzystać i mieć pełną satysfakcję. Jednak trzeba mieć na uwadze również własne potrzeby i możliwości finansowe.

Ratka.pl najlepszym wyborem na raty

Pierwszą pożyczkę udzieliła w lipcu tego roku, ale w trakcie krótkiego okres funkcjonowania na polskim rynku pozabankowym Ratka.pl zdołała przebić się do świadomości pożyczkobiorców, jako rzetelna marka z dobrą ofertą pożyczkową. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, jasnym zasadom przyznawania pożyczki na raty i kierowaniu się zasadami odpowiedzialnego pożyczania, pośrednik Aasa Polska jest najlepiej ocenianą firmą pożyczkową w październiku. Pożyczki na raty od Ratka.pl czekają na każdego, kto mieści się w przedziale wiekowym 20 – 80 lat, mieszka w Polsce i ma udokumentowany stały dochód. Niezbędny jest też aktywny rachunek bankowy oraz brak negatywnych wpisów w rejestrach dłużników BIG (KRD, InfoMonitor, ERIF). Możemy pożyczyć od 1000 do 3400 zł na okres 6-24 miesięcy.

Aasa z pełnym wykazem kosztów

Aż 97 proc. osób, które miały okazję skorzystać z usług marki Aasa, ocenia pozytywnie różne aspekty oferty pożyczki na raty – od prostego wniosku przez szybki proces decyzyjny po dobrą obsługę klienta. Mocnym argumentem przemawiającym na korzyść marki jest to, że mamy pełny i jasny wykaz kosztów składających się na całkowity koszt zobowiązania. Klienci doceniają też to, że każda kolejna rata jest niższa od poprzedniej. Minimalnie możemy wnioskować o 1000 zł, a maksymalnie 3400 zł. Okres spłaty wynosi od 6 do 24 miesięcy.

Sprawdź Pożyczkodawca Max kwota pożyczki Okres spłaty Opinia procentowa Weź pożyczkę
3400 PLN 24 miesiące 98 %
3400 PLN 24 miesiące 97 %
3000 PLN 12 miesięcy 96 %
4 15 000 PLN 36 miesięcy 95 %
5 4000 PLN 12 miesięcy 94 %
6 6000 PLN 12 miesięcy 93%
6  15 000 PLN 24 miesiące 93 %
7 10 000 PLN 75 tygodni 92 %

Bezpiecznie jak w banku w Ferratum Banku

Niektórych może dziwić, że Ferratum Bank jako jedyna firma pożyczka posługuje się nazwą bank. Wynika to z tego, że firma otrzymała licencję instytucji bankowej od Komisji Nadzoru Finansowego Malty we wrześniu 2012 roku. Dzięki temu, marka może zagwarantować bezpieczeństwo i profesjonalizm, a jednocześnie wyróżnia ją szybkość i dostępność usług. W ramach pożyczki na raty możemy dostać do 3000 zł i spłacić je w 12 miesięcznych ratach. Nie są potrzebne żadne dokumenty, oprócz dowodu osobistego i konta w banku. Kliencie Ferratum Banku mogą też wybrać pożyczkę na krótko, dzięki której zasilą domowy budżet kwotą do 2000 zł (stali klienci) lub 1500 zł za darmo, jeśli pożyczają po raz pierwszy.

0
Udostępnień
Google+

1 Komentarz

  1. […] zajmuje się obsługą pożyczek gotówkowych krótkoterminowych, ratalnych oraz auto-pożyczek. Pożyczki chwilówki zamykają się w przedziale 50-700 zł i są udzielane na okres 30 lub 60 dni. Osoby potrzebujące […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *