Pożyczki na raty są niezastąpione w momencie nieprzewidzianych wydatków i konieczności zdobycia dodatkowej gotówki w większej kwocie.

Ranking pożyczek na raty

Noworoczne postanowienia bardzo często dotyczą sfery finansów – obiecujemy sobie, że będziemy lepiej zarządzać naszym budżetem, rozsądniej planować wydatki i wreszcie uda nam się odłożyć pieniądze na wymarzone wakacje. Tymczasem grudzień to ciężki okres dla naszego portfela, ponieważ obfituje w nadprogramowe wydatki związane ze Świętami, zakupem zimowej odzieży, wymianą letnich opon oraz Sylwestrem. Z tego powodu w styczniu często zmuszeni jesteśmy sięgnąć po pożyczki na raty.

 

Sprawdź Pożyczkodawca Kwota Okres kredytowania Weź pożyczkę
5000 PLN 24 miesiące Weź pożyczkę
hapipozyczki 10000 PLN 24 miesiące Weź pożyczkę
5000 PLN 24 miesiące Weź pożyczkę
4 pozyczkaok-300x300 5000 PLN 30 miesięcy
5 incredit300x300 10000 PLN 24 miesiące
6 zaplo-logo-300x300 10000 PLN 24 miesiące
7 feniko-300x300 1000 PLN 4 miesiące
8 monedo-now 10000 PLN 36 miesięcy

 

Pożyczki na raty – którą warto wybrać?

W rankingu pożyczek na raty na pierwszym miejscu podium uplasowała się oferta Ratki. Zobowiązanie w tej firmie charakteryzuje 24-miesięczny okres spłaty, a także stosunkowa wysoka kwota maksymalna pożyczki. Dzięki temu konsument ma szansę samodzielnie dopasować wartość pożyczki do własnych potrzeb i możliwości finansowych. W ten sposób marka nie tylko zaspokaja nagłe zapotrzebowanie na gotówkę, ale także wykazuje dbałość o kondycję finansową swoich klientów.

Kolejne miejsca na podium

Drugie i trzecie miejsce w rankingu zajęły kolejno marki Hapipożyczki oraz Ferratum Ratalny. To firmy, które cieszą się dobrą opinią na polskim rynku pożyczkowym i są cenione ze względu na indywidualne podejście do każdego klienta. Ich oferty przewidują udzielanie zobowiązań w wysokości 10000 oraz 5000 zł na maksymalny okres 24 miesięcy. Chociaż na dalszych miejscach rankingu znalazły się marki, które oferują zobowiązania w wyższych kwotach (np. InCredit czy Zaplo.pl), kluczowym czynnikiem wziętym pod uwagę przy tworzeniu rankingu jest łatwość spłaty danej pożyczki. Rozłożeni zobowiązania w wysokości do 7500 zł na 24 miesiące pozwala klientowi uzyskać stosunkowo niską ratę, dzięki czemu spłata pożyczki w żaden sposób nie nadwyręży kondycji jego budżetu domowego.

Pożyczki online

91%

Marka Gwarantowane Auto Pożyczki to świetne rozwiązanie dla tych osób, którym banki odmówiły przyznania kredytu na samochód. Ten pożyczkodawca wie, że dobre okazje trzeba łapać bardzo szybko, dlatego oferuje gotówkę na zakup samochodu już w 24 godziny. Gwarantowane Auto Pożyczki – Oferta Marka oferuje pożyczki w kwocie od 2500 do …
90%

Credissimo to kompleksowa oferta finansowania dla polskich konsumentów. Pożyczki tej marki zaspokoją wszelkie potrzeby finansowe – konieczność pozyskania niewielkiego zastrzyku gotówki na czas oczekiwania na wypłatę oraz zaplanowane większe wydatki, np. remont domu czy zakup urządzeń RTV/AGD. Credissimo – Oferta Marka oferuje krótkoterminowe oraz długoterminowe pożyczki przez internet. Pożyczki ratalne, …
90%

MoneyMan to firma, która udziela swoich zobowiązań finansowych w sposób całkowicie uczciwy oraz przejrzysty, dzięki czemu cieszy się dobrą opinią na rynku.
91%

Incredit to firma, która udziela zobowiązań finansowych na terenie kilku europejskich krajów. Na polskim rynku cieszy się zaufaniem konsumentów oraz wieloma pochlebnymi opiniami.
89%

Łatwa Pożyczka jest marką stosunkowo nieznaną na polskim rynku pożyczek pozabankowych, jednak już w tym momencie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród Polaków.
0
Udostępnień
Google+

komentarze 3

  1. […] nie kosztują. Jeżeli masz problem ze zrozumieniem któregokolwiek zapisu z umowy o kredyt czy pożyczkę, pytaj i proś o wyjaśnienie doradcę, z którym w danym momencie zawierasz zobowiązanie. […]

  2. Bartek
    26 stycznia 2017 at 08:07 — Odpowiedz

    A jakie elementy zostały wzięte pod uwagę przy tworzeniu rankingu? Dlaczego Ratka jest na pierwszym miejscu? Jest najtańsza?

  3. […] przy kredytowaniu. Musisz zwrócić baczną uwagę na koszt kredytu czy pożyczki, jak również wszelkich produktów, jakimi zostaniesz zasypany przez doradcę bankowego. Mam tu na […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *