Zestawienie pożyczek na raty w tym miesiącu nawiązuje do zorganizowanej niedawno Gali Rozdania Nagród Loan Magazine Awards 2016. Wydarzenie to było znakomitą okazją, by docenić i wyróżnić najbardziej wartościowe marki sektora pozabankowego.

Najlepsi z najlepszych

Biorąc pod uwagę wyniki Gali, nie dziwi fakt, że w tym miesiącu ranking pożyczek ratalnych otwiera firma Aasa Polska, oferująca zobowiązania długoterminowe w kwocie od 1000 do 5000 zł na okres od 6 do 24 miesięcy.

Zaraz za nią uplasowała się Ratka.pl. Jest to rzetelna marka z dobrą ofertą pożyczkową. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, jasnym regułom przyznawania pożyczki na raty i kierowaniu się zasadami odpowiedzialnego pożyczania, zdołała przebić się do świadomości pożyczkobiorców. Firma proponuje wsparcie od 1000 do 5000 zł na okres 6-24 miesięcy.

Ostatnie miejsce na podium należy do Hapi pożyczki. Marka oferuje wsparcie w wysokości nawet do 10 000 zł. Maksymalny czas spłaty zaciągniętego zobowiązania jest podobny, jak w przypadku Aasy oraz Ratki i wynosi 24 m-ce. Dodatkowo firma umożliwia spłatę pierwszej raty dopiero po 2 miesiącach.

Sprawdź Pożyczkodawca Kwota Okres kredytowania Weź pożyczkę
5000 PLN 24 miesiące Weź pożyczkę
5000 PLN 24 miesiące Weź pożyczkę
hapipozyczki 10000 PLN 24 miesiące Weź pożyczkę
4 zaplo-logo-300x300 10000 PLN 24 miesiące Weź pożyczkę
5 monedo-now 10000 PLN 36 miesięcy Weź pożyczkę
6 5000 PLN 24 miesiące Weź pożyczkę
7 incredit300x300 10000 PLN 24 miesiące Weź pożyczkę
8 10000 PLN 48 miesięcy Weź pożyczkę
9 5000 PLN 30 miesięcy Weź pożyczkę
10 15000 PLN 24 miesiące Weź pożyczkę

W dalszej kolejności

Niewdzięczne, czwarte miejsce w rankingu pożyczek na raty należy do firmy Zaplo. Wśród pochlebnych opinii klientów najczęściej wymieniane są: intuicyjna strona internetowa, stosunkowo mała liczba formalności, szybka decyzja oraz elastyczne raty. Pożyczka w Zaplo jest dostępna dla osób między 21, a 70 rokiem życia – dodatkowym warunkiem jest posiadanie stałego dochodu. Ponadto, istniej możliwość skorzystania z opcji przedłużenia spłaty o 30 dni.

Nieco niżej w zestawieniu plasuje się oferta firmy Monedo Now. Możemy wnioskować tu o kwotę nawet do 10 000 zł. Okres spłaty zobowiązania jest różny i wynosi od 3 do 36 miesięcy. Marka zapewnia wysoki standard bezpieczeństwa – wszystkie dane są szyfrowane i chronione za pomocą zapór sieciowych i kodów dostępu z wieloetapowym uwierzytelnianiem elektronicznym. Dodatkowo w każdej chwili możemy się wycofać lub zmienić wniosek.

Szóste miejsce na liście zajmuje Ferratum Bank. Jest to jedyna firma pożyczkowa w Polsce mająca status banku – w 2012 roku otrzymał licencję bankową od Komisji Nadzoru Finansowego na Malcie, co czyni go firmą godną zaufania. Jest ceniona za indywidualne podejście do każdego klienta. Marka oferuje udzielanie zobowiązań w wysokości do 5000 zł na maksymalny okres 24 miesięcy.

Zauważeni na rynku

W rankingu pożyczek ratalnych uwzględniono także takie firmy jak Incredit, Super Grosz oraz SMS Kredyt.

Oferta Incredit jest bardzo atrakcyjna dla każdego pożyczkobiorcy. Nowi klienci mogą podjąć zobowiązanie w maksymalnej wysokości 2 000 zł, natomiast klienci powracający mają szansę nawet na 10 000 zł. Spłatę pożyczki można rozłożyć na dwa lata, ponieważ firma umożliwia podjęcie zobowiązania na okres od 61 dni do 24 miesięcy. Klienci doceniają ich przede wszystkim za długi okres spłaty pożyczki, a także możliwość całkowitego dostosowania zobowiązania do swojej sytuacji finansowej.

Super Grosz to marka oferująca pożyczki na raty do 10 000 zł. Maksymalny okres przewidziany na spłatę zobowiązania sięga tu 48 miesięcy. Wśród zalet, najbardziej pożądane przez klientów są: szybka weryfikacja wniosku, minimum formalności oraz wysokie kwoty dla stałych klientów. Pożyczka dostępna jest już od 18 roku życia.

SMS Kredyt ceniony jest za bogatą i szeroko dostępną ofertę swoich produktów. Pożyczki wieloratalne udzielane są na okres od 3 do 30 miesięcy, na kwotę od 1000 zł do 5000 zł. Przewidziana jest dla osób posiadających stałe miesięczne dochody, będące w przedziale wiekowym między 20, a 80 rokiem życia oraz nie wykazujące negatywnej historii kredytowej.

Konkurs z pożyczką

Zestawienie pożyczek na raty zamyka marka Provident oferująca swoim klientom zobowiązania finansowe aż do 15000 zł, spłacane w miesięcznych ratach. Wniosek składany jest online. W swojej ofercie mają między innymi takie produkty jak Pożyczka Dopasowana, czy Pożyczka Samoobsługowa. Obecnie istnieje możliwość wygrania jednego z czterech tabletów rozdawanych codziennie przez firmę, jeżeli tylko zdecydujemy się na pożyczkę za min 2 000 zł i spełnimy drobne zasady konkursowe.

1
Udostępnień
Google+

1 Komentarz

  1. […] termin uregulowania ustalonej raty, a na rachunku brakuje zadeklarowanych środków, bank czy firma pożyczkowa zaczyna się zastanawiać, co się dzieje? Zapala się taka przysłowiowa czerwona lampka – […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *