Potrzebujesz podreperować domowy budżet? Zobacz ranking pożyczek na raty i sprawdź gdzie udać się po dodatkowe pieniądze. Wybierz rozwiązanie, które w pełni spełni Twoje oczekiwania.

Marzec to czas wiosennych rewolucji. Skupiamy się nie tylko na odświeżeniu swojej garderoby i przygotowaniach do letniej formy, ale także chętniej zabieramy się za porządki i remonty. Pomalowanie ścian mieszkania, naprawa dachu, wymiana instalacji elektrycznej, pralki, kuchenki, a może zakup zmywarki? Potrzeb jest wiele, a po zimie dodatkowo mogą one się nawarstwiać. Skumulowane wydatki nierzadko wymagają zewnętrznego finansowania. Poniżej przedstawiamy ranking pożyczek na raty, dzięki któremu łatwiej podejmiesz decyzję odnośnie wyboru źródła wsparcia.

Kryteria rankingu

Prezentowane zestawienie powstało w oparciu o „ocenę redakcji”. Redaktorzy brali pod uwagę najistotniejsze parametry pożyczki ratalnej. Docenili oni całkowitą wysokość kwoty pożyczki. Ważnym elementem był również maksymalny okres spłaty, na jaki pożyczkodawca udziela zobowiązania oraz proponowane programy i promocje towarzyszące aktywności klientów poszczególnych firm. Ponadto uwzględniono popularność instytucji finansowych wśród użytkowników naszego portalu, którzy najlepiej weryfikują wartość danej oferty oraz sposób podejścia firmy do oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Ich opinie znalazły swoje odzwierciedlenie w końcowej ocenie redakcji. Wszystkie te składowe rzutują na ostateczny wygląd zestawienia.

Ratka.pl

10 000.00 PLN

24 m-ce

10/10

button
Hapi Pożyczka

10 000.00 PLN

24 m-ce

9.8/10

button
InCredit

10 000.00 PLN

24 m-ce

9.5/10

button
Zaplo

10 000.00 PLN

24 m-ce

9.3/10

button
Monedo Now

10 000.00 PLN

36 m-cy

9.2/10

button
Aasa

10 000.00 PLN

24 m-ce

9.0/10

button
SMS Kredyt

5 000.00 PLN

30 m-cy

8.8/10

button
Ferratum Bank

5 000.00 PLN

24 m-ce

8.6/10

button
Money Man

5 000.00 PLN

6 m-cy

8.5/10

button
Home Kredyt

10 000.00 PLN

36 m-cy

8.3/10

button

Najlepsi z najlepszych

Ranking pożyczek na raty w miesiącu marcu otwiera marka Ratka.pl, będąca pośrednikiem spółki Aasa Polska. Firma zdołała wypracować sobie dobrą pozycję na polskim rynku pozabankowym, ciesząc się uznaniem zwłaszcza osób, którym zależy na szybkim dostępie do pieniędzy oraz jasnych zasadach uzyskania dodatkowej gotówki. Marka udziela pożyczek na raty zgodnie z zasadami responsible lending, co oznacza, że wydanie decyzji jest poprzedzone rzetelną analizą zdolności kredytowej klienta, a prezentowana oferta oraz umowa są opracowane z poszanowaniem praw konsumentów. Zwiększa to bezpieczeństwo korzystania z usług omawianego sektora finansowego. Uczciwość i wiarygodność firmy dodatkowo poświadcza certyfikat Odpowiedzialny Pożyczkodawca Loan Magazine.

Drugie miejsce w rankingu (z wynikiem 9.8/10) należy do Hapi Pożyczki. To marka kreowana przez Provident, czyli międzynarodową firmę, która od wielu lat działa na polskim rynku i cieszy się ogromnym zaufaniem klientów. Z oferty pożyczki w Providencie skorzystało już ponad 4 mln klientów, co świadczy o niekwestionowanej pozycji lidera tej firmy na ryku finansowym. Wśród przychylnych opinii pożyczkobiorców wymienia się czas otrzymania pożyczki, dość duże kwoty możliwe do pożyczenia oraz niewygórowane koszty. Marka oferuje wsparcie w wysokości nawet do 10 000 zł. Maksymalny czas spłaty zaciągniętego zobowiązania wynosi 24 m-ce. Dodatkowo firma umożliwia przesunięcie terminu spłaty raty – tzw. „wakacje od raty”. Liczba możliwych „wakacji od rat” uzależniona jest od ilości rat zaciągniętego zobowiązania i tak przy 24 transzach możesz 4-krotnie skorzystać z tego przywileju.

Kolejną marką, która utrzymała wysoką pozycję w zestawieniu jest InCredit. Firma udziela zobowiązań finansowych na terenie kilku europejskich krajów. Na polskim rynku cieszy się zaufaniem konsumentów oraz wieloma pochlebnymi opiniami. Zaletą łotewskiej marki jest szeroki pakiet rabatów oferowanych swoim klientom:

  • „Premie” to stały program, który daje klientom możliwość zarobienia prawdziwych pieniędzy. Za każdą poleconą osobę, która zaciągnie tu zobowiązanie firma wypłaca Ci 50zł.
  • Ponadto, w ramach ostatniej Promocji „Karta zakupowa Allegro” uczestnik, któremu udzielono pożyczki otrzymał kartę podarunkową Allegro o wartości 50,00 zł.
0
Udostępnień
Google+

1 Komentarz

  1. […] koniunkturze szybko umożliwiła mi zakup samochodu oraz własnej nieruchomości. Był wprawdzie kredyt hipoteczny, jednak udało się go w ponad 50% sfinansować ze środków własnych. Gdy na świat ma przyjść […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *