3
Udostępnień
Pinterest Google+

Ocena redakcji

88
9 Ocen
Obsługa klienta 93%
formalności 89%
szybkość 90%
intuicyjna strona internetowa 82%

Rapida jest firmą od niedawna działającą na rynku polskim, aczkolwiek z dużym doświadczeniem w udzielaniu pożyczek. Spółka pochodzi z Wielkiej Brytanii, gdzie z sukcesami funkcjonuje od 2005 roku. Faktem przemawiającym za solidnością przedsiębiorstwa jest liczba pożyczkobiorców, która przekroczyła ponad 230 tysięcy osób.

Rapida Money specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych. Popularność oferty to efekt liberalnej weryfikacji zdolności kredytowej Klienta – pożyczki udzielane są bowiem osobom z negatywną historią kredytową, niskimi dochodami, a nawet bezrobotnym.

Rapida Money – oferta

Rapida Money (na tle konkurencji) oferuje tanie, a zarazem stosunkowo wysokie pożyczki ratalne. Firma na swojej stronie internetowej udostępnia kalkulator pożyczkowy, dzięki któremu szybko poznamy kwotę miesięcznej raty. Wsparcie finansowe udzielane jest w wysokości od 2 500 zł do 15 000 zł, natomiast okres spłaty wynosi od 12 miesięcy do 36 miesięcy, z maksymalnym RRSO 49.9%. Możliwa jest spłata zobowiązania przed terminem.

Sprawdź pożyczkę Rapida Money

Rapida Money – formalności

Potencjalny pożyczkobiorca musi mieć status rezydenta, czyli mieszkać na terenie Polski oraz mieścić się w przedziale wiekowym 18 – 75 lat. Ważną informacją jest, że osoba ubiegająca się o pożyczkę nie może być w trakcie postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Również powinna posiadać stały dochód, ponieważ wymagana jest zdolność pokrycia raty pożyczki.
Większość pożyczek udzielana jest w przeciągu 48 godzin od wysłania wniosku. W formularzu podajemy podstawowe dane, takie jak imię, nazwisko, datę urodzenia, numer telefonu komórkowego, adres e-mail, PESEL, numer i serię dowodu osobistego, a także aktualny adres. Musimy też wskazać naszego poręczyciela, zwanego również gwarantem. To ona gwarantuje, że będzie dokonywać spłaty rat, jeśli pożyczkobiorca będzie mieć problem z regulowaniem płatności. Może nim być dowolna osoba – członek rodziny lub znajomy. Poręczyciel powinien posiadać od 18 do 75 lat, pozytywną historię kredytową oraz nieruchomość. Rapida Money nie udziela bowiem wsparcia finansowego bez wskazania poręczyciela. Jest to warunek konieczny otrzymania pieniędzy.

Rapida Money – opinie

Rapida Money ma uznanie na rynku pożyczkowym, ponieważ wspiera sytuację finansową ludzi ze złą historią kredytową oraz niskimi dochodami. Firma działa według jasnych, prostych reguł, a w swojej ofercie nie ukrywa kosztów. Co ważne, kieruje się zasadą, według której klient jest ważniejszy od cyfr i statystyk. Zaletą jest wysoka kwota pożyczki, przeznaczenie jej na dowolny cel, długi okres spłaty oraz wnioskowanie online.

1 Komentarz

  1. jacek
    7 marca 2017 at 22:25 — Odpowiedz

    bardzo fajna oferta pożyczki z żyrantem od rapida money

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *