Ratalska.pl to nowa platforma pożyczkowa, która uruchomiona została 5 grudnia. Jej oferta skierowana jest do kobiet i ma je inspirować do spełniania marzeń.

5 grudnia uruchomiona została pierwsza w Polsce platforma pożyczkowa dedykowana wyłącznie kobietom. Ratalska.pl to najnowsza inicjatywa znanego polskiego pożyczkodawcy – firmy Aasa Polska. Ma być to kolejny krok w kierunku inspirowania kobiet do realizacji własnych marzeń przy pomocy pożyczek gotówkowych.

Ratalska.pl – co tam znajdziemy?

Platforma Ratalska.pl, której wielkie otwarcie nastąpiło 5 grudnia, ma służyć zawieraniu pożyczek pozabankowych w maksymalnej kwocie od 1000 zł do 10 000 zł. Każde zobowiązanie można rozłożyć nawet na 24 raty, dzięki czemu jego spłata nie obciąży nadmiernie portfela konsumentek. Ratalska.pl oferuje także dodatkową ochronę pożyczek na wypadek utraty zdrowia, życia oraz nieprzewidzianych zdarzeń. Dzięki niej pożyczkę można wyposażyć w ochronę ubezpieczeniową już od 0,67 zł dziennie. Za szybkością i bezpieczeństwem zobowiązań zawieranych dzięki nowej platformie stoi wieloletnie doświadczenie Aasa Polska. Firma ta od wielu lat stanowi gwarancję wysokiej jakości usług i obsługi klienta na najwyższym poziomie.

Naszym celem jest, aby Ratalska.pl została wiodącą marką bezpiecznych pożyczek ratalnych dla kobiet. Fundamentem naszej działalności jest odpowiedzialne pożyczanie. Realizujemy je poprzez nasze partnerstwa z takimi instytucjami jak KPF, BIG InfoMonitor. Jesteśmy partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Angażujemy się w działania CSR, takie jak kampania “Aasy Netu” dla kobiet wykluczonych cyfrowo, w której udział wzięło ponad 20 tys. osób. Zgodnie z tym strategicznym podejściem realizujemy wszystkie nasze projekty, w tym także nową platformę Ratalska.pl – mówi Ovais Siddiqui.

Z myślą o kobietach

Aasa Polska już po raz kolejny wychodzi z inicjatywą skierowaną właśnie do kobiet. Firma poprzez uruchomienie nowej platformy chce zachęcić panie do realizowania własnych marzeń, także tych wymagających dodatkowych pieniędzy.

W ramach platformy Ratalska.pl chcemy zadbać o bezpieczeństwo finansowe Polek i dać im dostęp do gotówki na realizację potrzeb i marzeń, w oparciu o zasady odpowiedzialnego pożyczania. Uświadamiamy im, że są ważne i dajemy możliwość zadbania o swój komfort, dzięki możliwości ubezpieczenia zarówno siebie, jak i spłaty pożyczki – mówi Ovais Siddiqui, prezes zarządu Aasa Polska.

W kampanii promocyjnej nowej marki bierze udział wirtualna ambasadorka – Asia Ratalska. Jest to niezależna kobieta po 30-stce, która pokazuje innym kobietom jak rozwiązywać problemy, troszczyć się o siebie, dbać o swoją rodzinę i bliskich. Ponadto Asia Ratalska udziela także wielu przydatnych porad z zakresu odpowiedzialnego pożyczania pieniędzy i zarządzania własnym budżetem. Wszystkie porady Asi możemy znaleźć na blogu platformy, na Facebooku oraz Instagramie.

0
Udostępnień
Google+

komentarze 2

  1. Andrzej Pazdzierz
    12 grudnia 2017 at 09:27 — Odpowiedz

    Jestem. Zlej sytuacji finasowej jestem zadluzony

  2. Anna
    24 stycznia 2018 at 09:44 — Odpowiedz

    Wygląda super 🙂 trzeba będzie spróbować 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *