Ocena redakcji

9.1
1 Ocen
Obsługa klienta 9.1
Akceptowalność 9.0
Szybkość 9.2

Rata Na Plus to marka, której zaufało już ponad 200 000 klientów. Oferuje szybkie pożyczki online o każdej porze dnia i nocy.

Rata Na Plus to nowa marka spółki Aventus Group, uznanego dostawcy rozwiązań finansowych na polskim i międzynarodowym rynku. Firma umożliwia podejmowanie szybkich pożyczek online. Podstawą działania pożyczkodawcy są nowoczesne usługi finansowe, oparte na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych oraz najwyższych standardach jakości.

Rata Na Plus – oferta

Marka umożliwia swoim klientom podjęcie od 600 zł do 5000 zł na okres od 2 do 12 miesięcy. Tego typu zobowiązanie można doskonale dostosować do własnej sytuacji finansowej – podjąć drobną kwotę w przypadku niewielkich wydatków bądź kwotę większą, gdy chcemy sfinansować remont, zagraniczną wycieczkę czy zakup sprzętu elektronicznego. Pożyczka w Rata Na Plus dostępna jest online 24h przez siedem dni w tygodniu.

Rata Na Plus – formalności

Pożyczki w Ratanaplus.pl przeznaczone są dla osób w wieku od 21 do 73 lat, które legitymują się polskim obywatelstwem. Klienci tej firmy muszą posiadać zatrudnienie oraz indywidualne konto w banku, natomiast nie mogą być wpisani w żadne rejestry dłużników. Rejestrację potwierdzić można w sposób klasyczny, który wymaga przelania 1 grosza ze swojego konta bankowego. Do dyspozycji klientów został oddany także sposób automatyczny, która pozwala ekspresowo zweryfikować rachunek bankowy i cieszyć się gotówką na swoim koncie już po kilkunastu minutach. Podjętą pożyczkę można spłacić w dowolnym momencie, jeszcze przed upływem terminu spłaty.

Rata Na Plus – opinie

W ciągu pięciu lat istnienia, z usług tego pożyczkodawcy skorzystało już ponad 200 000 klientów. Firma ceniona jest przede wszystkim za indywidualne podejście do klienta oraz dostępność o każdej porze dnia i nocy. Tego typu rozwiązania sprawiają, że konsumenci otrzymują pieniądze dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebują. Rata Na Plus cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów ze względu na przynależność Aventus Group do Związku Firm Pożyczkowych oraz posiadanie licznych certyfikatów, które poświadczają wiarygodność i rzetelność firmy.

0
Udostępnień
Google+

komentarze 2

  1. […] spłatę bieżących zobowiązań. Podjęcie pożyczki za pośrednictwem marek Lew Pożyczka oraz Rata Na Plus to rozwiązanie całkowicie bezpieczne, oparte na najwyższych standardach obsługi klienta. […]

  2. […] miejsce na podium przypadło marce Rata Na Plus, która należy do firmy Aventus Group. Dzięki Racie Na Plus można zdobyć 5000 zł na okres do 6 […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *