Reklamy telewizyjne firm działających na polskim rynku pozabankowym mają zachęcić Polaków do sięgnięcia po dodatkową gotówkę na świąteczne wydatki.

Boże Narodzenie to czas szalonych zakupów. Święta wiążą się nie tylko z koniecznością przygotowania prezentów dla bliskich, ale także z szykowaniem świątecznych potraw czy dekorowaniem domu. To właśnie w tym okresie wiele firm próbuje przyciągnąć do siebie nowych klientów specjalnymi kampaniami reklamowymi. Świąteczne reklamy telewizyjne nie tylko wpisują się w radosny nastrój, lecz także zachęcają do dalszych zakupów. Również firmy pożyczkowe w ten sposób zachęcają Polaków do skorzystania ze swoich usług. Ich reklamy to podpowiedź, gdzie szukać dodatkowej gotówki, jeśli portfel opustoszeje po świątecznych wydatkach.

Pożyczka po fińsku

Euroloan to marka, która w swojej ofercie ma zarówno limit kredytowy, jak i szybkie pożyczki. Z jej pomocą można uzyskać dodatkową gotówkę w wysokości od 300 zł do 40 000 zł. To świetne rozwiązanie na pokrycie świątecznych zobowiązań, co podkreśla nowa reklama pożyczki po fińsku. Ponadto spłatę pożyczki w Euroloan można rozpocząć nawet po 100 dniach od jej podjęcia. W ten sposób unikniemy konieczności uregulowania zobowiązania w okresie zwiększonych wydatków.

 

Pieniądze dla aktywnych

Ferratum przygotował reklamę, która ma zachęcić aktywnych konsumentów do sięgnięcia po gotówkę na realizację swoich pasji. Nadprogramowe środki mogą posłużyć m.in. do zakupu pierścionka zaręczynowego czy sfinansowania skoku ze spadochronem. Darmowa pierwsza pożyczka to dodatkowy atut, który zachęca nowych klientów do skorzystania z tej oferty.

 

Jesteś z forsą w lesie?

Sympatyczne surykatki to znak rozpoznawczy marki LoanMe. Jej reklama opiera się na zabawnej grze słownej. „Jesteś w lesie z forsą?” słyszy klient, podczas gdy czujne zwierzątka rozglądają się dookoła. Rozwiązaniem tego problemu jest szybka pożyczka w LoanMe.

 

Mr Hajs

Mr Hajs to postać znana Polakom z reklam popularnej marki pożyczkowej Vivus. Zielony ludzik w rytmach disco polo zachęca do sięgnięcia po dodatkową gotówkę w kwocie aż do 3000 zł dla nowych klientów. Mr Hajs informuje również, że z usług Vivus skorzystało już 1,5 mln osób. Stali klienci marki mogą liczyć na pożyczkę w kwocie nawet do 7500 zł.

 

Harry London

Harry London, postać z reklamy marki Lendon, zapewnia, że życie potrafi zaskakiwać. To zupełnie normalne, że w obliczu nadprogramowych wydatków może nam zabraknąć gotówki. Z pożyczką w Lendon takie sytuacje nie będą stanowiły żadnego problemu. Finansowe wsparcie uzyskamy na stronie internetowej marki o każdej porze dnia i nocy.

 

Festiwal

Bocian Pożyczki śpiewająco zachęca do skorzystania ze swojej oferty. The Bocian Band w blasku reflektorów informuje o korzyściach wynikających z podjęcia pożyczki właśnie tej marki. Ponadto Bocian przy pomocy biało-czerwonej kolorystyki odwołuje się do swoich polskich korzeni.

 

W domu Świętego Mikołaja

Provident stawia na świąteczny klimat. W reklamie marki zobaczymy Świętego Mikołaja, który ogląda filmy na kasetach VHS w towarzystwie renifera oraz elfa. Reklama kończy się zapewnieniem, że dla Providenta nie ma znaczenia, czy klient był niegrzeczny – każdy może liczyć u nich na dodatkowe finansowanie.

 

Hapikasa w jednym kliku

Hapikasa to szybka pożyczka na mały remont, na naprawę samochodu czy na wizytę u dentysty. „Zależy nam, żebyś był hapi. Jeśli potrzeb masz bez liku – hapikasa w jednym kliku!” – takim hasłem reklamuje się marka Hapipożyczki w swojej nowej reklamie.

 

 

Pomoc dla przedsiębiorcy

Aforti Finance to marka, która swoją ofertę kieruje właśnie do przedsiębiorców. W jej ofercie znajdują się pożyczka gotówkowa oraz pożyczka hipoteczna dla firm. Dzięki tym zobowiązaniom można zdobyć aż do 150 tys. zł na rozwój własnego biznesu.

KUKI Pożyczka na Święta

Ostatnia propozycja do Pożyczka KUKI na Święta, czyli reklama darmowej pożyczki do kwoty 3000 zł . Firma KUKI udziela tzw. pożyczek chwilówek na okres do 30 dni. Pierwsza pożyczka udzielana jest całkowicie za darmo.

Która z tych reklam podoba się Wam najbardziej? Dajcie znać w komentarzach!

1
Udostępnień
Google+

1 Komentarz

  1. MR Hajs
    8 stycznia 2019 at 10:01 — Odpowiedz

    Bocian pożyczki rządzi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *