Ocena redakcji

91
6 Ocen
Obsługa klienta 94%
Formalności 91%
Akceptowalność 86%
Szybkość 92%
Intuicyjna obsługa strony 92%

Retino umożliwia podreperowanie domowego budżetu o nawet 4000 zł, których spłatę można rozłożyć na 12 dogodnych rat.

Retino – pożyczka na raty przez internet

Retino to jedna z firm pożyczkowych należąca do szerokiego portfolio spółki Creamfinance Poland, która jest operatorem marek Lendon.pl oraz Extraportfel, oferującej pożyczki online mające zaspokoić potrzeby konsumenckie kobiet. Retino udziela pożyczek na raty. Osoby chcące podreperować stan swoich finansów mają okazję do uzyskania finansowania rzędu co najmniej 1000 zł. Maksymalnie można aplikować o 4000 zł z tym, że klienci, którzy po raz pierwszy korzystają z usług Retino mogą aplikować nie więcej niż o 1400 zł. Okres spłaty zobowiązania zaczyna się od 3 miesięcy, a kończy na maksymalnie 12 miesiącach.
Retino pożyczki pozabankowe

Weź Pożyczkę w Retino

Retino – opinie

Retino zyskał lojalne grono klientów doceniających minimum formalności, szybki proces weryfikacyjny i krótki czas oczekiwania na decyzję. Osoby korzystające z usług marki należącej do Creamfinance zwracają uwagę na przejrzyste zasady udzielania pożyczki. Po stronie minusów najczęściej wymieniany jest limit pierwszej pożyczki – nie można wnioskować o więcej niż 1400 zł, oraz mała ilość rat (maksymalnie można spłacać zobowiązanie przez 12 miesięcy). Sporo, bo aż 50 proc. wysokości raty przyjdzie nam zapłacić, jeśli z różnych względów nie będziemy w stanie zapłacić miesięcznej raty i zdecydujemy się na jej przedłużenie.

Wypełnij wniosek o pożyczkę na raty w Retino

Retino – formalności

Retino przyjmuje wnioski o pożyczkę wyłącznie od osób między 23 a 65 rokiem życia, które posiadają polskie obywatelstwo, konto bankowe oraz nie figurują w rejestrach dłużników BIG lub BIK. Zaczynamy od wybrania kwoty i liczby rat, potem wypełniamy formularz rejestracyjny – będziemy potrzebować dowód osobisty, telefon oraz dostęp do e-bankowości. W celach weryfikacyjnych należy przelać 1 gr ze swojego konta bankowego na rachunek pożyczkodawcy. Decyzja zostanie wydana po zaksięgowaniu opłaty weryfikacyjnej – otrzymamy ją SMS-em.

0
Udostępnień
Google+

komentarzy 14

  1. Kuba
    10 sierpnia 2015 at 11:24 — Odpowiedz

    Trochę dziwna oferta, bo przy pierwszej ratalnej pożyczce można pożyczyć tylko 1400 zł, a to trochę mało. Jednak formalności nie sprawiają problemów i wszystko idzie gładko. Więc jeśli komuś odpowiada ta oferta to mogę polecić.

  2. 11 sierpnia 2015 at 12:50 — Odpowiedz

    […] Retino – Opinia eksperta pożyczkowego | Loan-Magazine.pl 6 sierpnia 2015 at 18:06 — Odpowiedz […]

  3. jadwiga
    11 sierpnia 2015 at 22:20 — Odpowiedz

    Retino może i dziala szybko i sprawnie, obsluga tez na nie najgorszym poziomie… ale ceny to oni mają z kosmosu! wzielam u nich pozyczke bo naprawde mnie przycisnelo, ale wiecej nie zameirzam brac bo strata pieniedzy

  4. radek75
    25 sierpnia 2015 at 01:00 — Odpowiedz

    retino u mnie bardzo na plus!!! 😉 pozyczka na niskie raty, spora kwota maksymalna (jestem stalym klijentem) no po prostu nie mam sie do czego przyczepic. formalnosci nie jest za wiele, w banku zwykle wymagaja o wiele wiecej

  5. Tomasz
    28 sierpnia 2015 at 16:01 — Odpowiedz

    Bardzo przyjazny serwis, jasne warunki udzielenia pożyczki. Naprawdę ciężko im coś zarzucić. Do tego bardzo szybki proces ubiegania się o pożyczkę, więc pieniądze prędko były u mnie. Są uczciwi i rzetelni, polecam serdecznie.

  6. Jola
    1 września 2015 at 17:20 — Odpowiedz

    No cóż można powiedzieć o tej firmie. Pożyczka jak pożyczka, oddajemy prawie dwa razy więcej w zamian za szybką kasę bez sprawdzania niektórych baz. Ja niestety potrzebowałam pieniędzy, a w banku już nie dostanę. Obsługa całkiem miła, zasady jasne, przelew dość szybki. Jak ktoś faktycznie potrzebuje pieniędzy z takiego źródła to polecam.

  7. […] retino.pl […]

  8. tomek
    21 stycznia 2016 at 11:59 — Odpowiedz

    Dziewczyno bierz pożyczkę w Retino! Zadowolony klient

  9. dolan666
    21 stycznia 2016 at 22:34 — Odpowiedz

    mialem pozyczke w retino i nie polecam. niska kwota, odsetki wysokie, no taki biznes to i ja bym chcial prowadzic

  10. Kasia
    25 lutego 2016 at 09:25 — Odpowiedz

    Retino daje na raty i ja wlasnie o takiej pożyczce marzyłam haha. A poważnie to polecam bo szybko, sprawnie i bez komplikacji pożyczają pieniądze.

  11. […] Spółka Creamfinance udziela pożyczek online, które dostępne są za jednym kliknięciem – to szybki i wygodny sposób na zdobycie dodatkowej gotówki. Choć spółka obecna jest w 7 różnych krajach to jej działania w sposób szczególny koncentrują się wokół polskiego rynku, na którym Creamfinance kreuje trzy różne marki, adresowane do różnych grup klientów: LendOn.pl, extraportfel.pl oraz Retino.pl. […]

  12. Ankaa
    7 czerwca 2016 at 15:57 — Odpowiedz

    Mam ratalke w Retino i załatwione było wszystko w jak najlepszym porządku. Fakt – drodzy są

  13. Halinka
    26 lipca 2016 at 12:45 — Odpowiedz

    Wysokie ceny w Retino odpychają mnie od wzięcia następnej pożyczki. Przynajmniej przelew przeszedł szybko, obsługa klienta też daje radę.

  14. Kazimierz
    17 grudnia 2016 at 01:56 — Odpowiedz

    Dobry tekst o inwestycjach, możesz polecić też pewne metody zarabiania w necie lub pracy zdalnej w domku, interesowałem się programami partnerskimi jednak nie wiem czy zatem dla mnie, że trochę mi doradzisz. Ogólnie niezwykle ciekawy blog