O uruchomieniu Bancovo informują m.in. Rzeczpospolita, Money.pl, Wyborcza.biz, Forbes i Puls Biznesu. Co kryje się pod tą nazwą?

Bancovo to wirtualna platforma, która działa jak internetowy pośrednik pożyczkowy. Nowy produkt Alior Banku pozwala w łatwy i szybki sposób wybrać zindywidualizowaną opcję finansowania spośród mnogości ofert dostępnych na polskim rynku. Start nowej platformy Alior Banku narobił sporo szumu w mediach. O jej uruchomieniu informowały m.in. Rzeczpospolita, Money.pl, Wyborcza.biz, Forbes i Puls Biznesu. O serwisie pisał także Maciej Samcik, autor bloga Subiektywnieofinansach.pl.

Bancovo – co oferuje?

Bancovo to nowy projekt Alior Banku, którego celem jest pomoc polskim konsumentom w znalezieniu odpowiedniej oferty dodatkowego finansowania. To pierwsza w kraju platforma umożliwiająca porównanie produktów bankowych i pozabankowych oraz zawarcie umowy bezpośrednio z poziomu serwisu. Nowatorstwo Bancovo opiera się również na oferowaniu dostępu do szerokiego wachlarza prawdziwych, spersonalizowanych ofert, a nie wykazu reklam. Dzięki temu polscy konsumenci mogą w prosty sposób wybrać produkt najbardziej korzystny dla siebie pod względem finansowym.

Korzystanie z platformy nie niesie ze sobą żadnych dodatkowych kosztów. Serwis jest wynagradzany przez kredytodawców, dlatego polscy konsumenci mogą z niego korzystać zupełnie bezpłatnie. Ponadto podjęcie zobowiązania odbywa się w 100 proc. online, dzięki czemu skraca się czas oczekiwania klienta na zastrzyk gotówki i zwiększa się jego wygoda – nie musi rozmawiać przez telefon z konsultantami marek czy umawiać się na wizytę kuriera.

Kto przystąpił do Bancovo?

Nowa platforma Alior Banku dopiero rozpoczyna swoje działanie, dlatego lista partnerów nie wygląda na razie zbyt imponująco. Specjaliści przekonują, że z biegiem czasu sukcesywnie wzrastać będzie liczba instytucji chcących podjąć współpracę z pośrednikiem. Obecnie swoje pożyczki na platformie oferują firmy pozabankowe – SuperGrosz.pl i Takto Finanse, a także banki – Alior Bank oraz Inbank. Maksymalna kwota pożyczki, którą można podjąć przy pomocy serwisu, wynosi 50 000 zł.

 

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *