Nominowane serwisy www do nagrody głównej w konkursie Loan Magazine Awards 2016 w kategorii serwis www roku branży pożyczek pozabankowych

Do konkursu Loan Magazine Awards 2016 w kategorii „Serwis www roku” nominowane zostały poniższe serwisy internetowe. Który Waszym zdaniem ma największe szanse na zwycięstwo? O wszystkim zadecyduje głosowanie użytkowników sieci.

Poniżej postaramy się przedstawić krótkie opisy naszych nominowanych oraz zachęcamy do głosowania na Waszych faworytów.

Koszt wysłania SMSa to 2.46 zł z VATem, cały dochód z głosowania przekazany zostanie na konto „Fundacji Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”.

Iwoca.pl – serwis dla przedsiębiorców

iwocaSerwis iwoca.pl należy do spółki Iwoca Poland, która udziela zobowiązań pozabankowych dla przedsiębiorców chcących zdobyć dodatkowe finansowanie na potrzeby rozwoju swojej działalności. Za pośrednictwem serwisu, użytkownik może starać się o pożyczę w wysokości nawet 150 tysięcy złotych.

Bardzo dobrze i przejrzyście zaprojektowana strona www sprawia wrażenie dużego zaufania do marki iwoca, a jednocześnie pozwala w bardzo intuicyjny sposób przejść przez procedurę otrzymania pożyczki online.

iwoca_pl

kapitalni.org – edukacyjny projekt od wonga.com

kapitalniEdukacyjny projekt Wonga coraz bardziej się rozwija. Każdego dnia użytkownicy platformy Kapitalni.org oglądają rekomendowane im kursy video, podchodzą do testów sprawdzających i uzyskują dostęp do kolejnych zniżek.
W pierwszym miesiącu od inauguracji liczba wyświetleń edukacyjnych filmów o oszczędzaniu, pożyczaniu i bezpieczeństwie w Internecie przekroczyła 10 000, a odpowiadające im testy zaliczyło z sukcesem ponad 1 000 osób. Wonga cały czas zapowiada dalszy rozwój platformy.

kapitalni_org

lendon.pl – czyli serwis od Creamfinance

lendonLendon.pl to serwis należący do spółki CreamFinance Poland za pośrednictwem którego użytkownik sieci może uzyskać pożyczkę online w wysokości nawet 5000 zł. Serwis bardzo przejrzyście skonstruowany, gdzie każdy zainteresowany w prosty sposób może przejść całą ścieżkę procesu ubiegania się o wybraną kwotę.

Lendon.pl to zwycięzca pierwszej edycji Gali Loan Magazine Awards 2015 w kategorii „najlepszy serwis www”

lendon_pl

polozyczka.pl – serwis w rytmie disco polo

polozyczkaPOLOżyczka to stosunkowo nowa marka, która należy do polskiej spółki SOLVEN Finance. Na stronie możemy ubiegać się o udzielenie krótkoterminowych zobowiązań na dowolny cel, a ich zaletami są jasne i przejrzyste zasady oraz wyjątkowo korzystne warunki finansowania.

Jak sama nazwa wskazuje, serwis polozyczka charakteryzuje się disco polowym podejściem do użytkownika.

polozyczka

pozyczkaportal.pl – porównywarka pożyczek online

pozyczkaportalpozyczkaportal.pl – to porównywarka pożyczek online dostępnych w sieci. Serwis wyróżnia się bardzo rzetelną informacją na temat dostępnych ofert pożyczek oraz aktualnych promocji, jak również wszechstronną porównywarką online, dzięki której każdy użytkownik sieci może w wygodny sposób wybrać ofertę skierowaną wyłącznie do siebie.
pozyczkaportal to jeden z liderów polskiego internetu w zakresie porównywarek pożyczek online.

pozyczkaportal

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas uroczystej Gali Loan Magazine Awards 2016 już 26 stycznia 2017 roku w hotelu Ibis Styles we Wrocławiu.

Udział w gali jest płatny. Aby zarejestrować się jako uczestnik oraz otrzymać warunki uczestnictwa należy wysłać maila na adres biuro@sfera-finansow.pl z danymi rejestracyjnymi (imię, nazwisko, firma)

 

Liczba miejsc ograniczona!

Partnerzy merytoryczni


Sponsorzy

logo_pl

 


krd-logo-gala

 

Partnerzy

logo-ki_300dpi

identt_logo_250

 

bik

logo-ci

 

Partnerzy wspierający

squire

Partnerzy medialni

inwestycjepromeritumplbankingmagazinesferafinansowpozyczkaportal-kolko-1
blizej-biznesunowyoutcorcingfintekloando

2
Udostępnień
Google+

1 Komentarz

  1. Michał Kowalski
    9 stycznia 2017 at 10:39 — Odpowiedz

    Chwilówka Polopozyczka? Następca ratalnej Solven gdzie Reklamodawca wyłączył możliwość składania wniosków a klientów przekierował nie płacąc wynagrodzenia ani sieciom ani Wydawcom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *