sLoan oferuje swoim klientom zobowiązania w kwocie od 100 do 5000 zł. Spłatę pożyczki można rozłożyć na okres od 15 do 90 dni.

Darmowa pierwsza pożyczka i skrócony do minimum czas oczekiwania na dodatkową gotówkę to największe atuty marki sLoan.  To firma pożyczkowa oferująca krótkoterminowe zobowiązania pozabankowe, których spłatę można rozłożyć maksymalnie na 90 dni. Jak wygląda jej oferta i kiedy warto po nią sięgnąć?

sLoan – oferta

Marka oferuje swoim klientom pożyczki gotówkowe w kwotach od 100 do 5000 zł na okres od 15 do 90 dni. Niestety możliwość samodzielnego wyboru kwoty zobowiązania jest znacznie ograniczona ze względu na limity wprowadzone dla nowych klientów marki. O pożyczkę w kwocie wyższej niż 3000 zł można ubiegać się dopiero od 3 pożyczki, a w kwocie wyższej niż 3500 zł dopiero od 4 pożyczki. Pożyczki powyżej 4000 zł dostępne są dla tych klientów, którzy już po raz 5 korzystają z usług firmy.

Dużą zaletą oferty tej marki jest darmowa pożyczka do 3000 zł dla klientów, którzy po raz pierwszy korzystają z usług sLoan. To doskonały sposób na pozyskanie niezbędnego finansowania bez żadnych dodatkowych kosztów.

sLoan – formalności

O pożyczkę może wnioskować osoba fizyczna w wieku od 21 do 65 lat. Jak wygląda proces ubiegania się o dodatkowe środki? Po wypełnieniu wniosku i zarejestrowaniu się na stronie internetowej pożyczkodawcy, należy zweryfikować swój rachunek bankowy przy pomocy przelewu weryfikacyjnego w postaci 1 grosza. Na pozytywną decyzję kredytową mogą liczyć ci konsumenci, którzy nie posiadają negatywnych wpisów w rejestrach.

Wnioski rozpatrywane są przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Dzięki temu konsumenci mogą ubiegać się o dodatkowe finansowanie zawsze wtedy, kiedy go potrzebują. Wniosek można złożyć tradycyjnie przez komputer, jednak marka jest otwarta również na urządzenia mobilne. Dzięki temu wniosek o pożyczkę można wypełnić również przy pomocy telefonu i tabletu.

Marka posiada konta bankowe w siedmiu największych bankach, przez co czas oczekiwania na środki został skrócony do minimum. Pożyczkobiorca otrzymuje dodatkową gotówkę zaledwie w kilka minut po akceptacji wniosku.

sLoan – opinie

Klienci marki doceniają szybkość i wygodę oferowanych usług finansowych. Dużą popularnością cieszy się przede wszystkim darmowa pierwsza pożyczka, która jest doskonałym rozwiązaniem na nieprzewidziane wydatki. sLoan cieszy się nienaganną opinią wśród polskich pożyczkobiorców, którzy chętnie polecają markę znajomym i rodzinie.

 

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *