Ocena redakcji

91
1 Ocen
obsługa klienta 90%
formalności 92%
szybkość 93%
intuicyjna obsługa strony 90%

SMS365 należny do spółki Midway Invest. Firma jest brokerem zrzeszającym partnerów pożyczkowych i zajmuje się udzielaniem pożyczek pozabankowych na terenie całej Polski. Jest też jednym z prekursorów tego typu działalności na naszym rynku.

sms365 opinie

SMS365 – oferta

SMS365 umożliwia uzyskanie wsparcia finansowego w wysokości od 200 zł do nawet 3 000 zł na okres 15 do 30 dni. Pożyczka jest udzielana w krótkim terminie, na odległość, i nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia. Nowi klienci SMS365 maja możliwość starania się o pożyczkę w kwocie 200 zł całkowicie za darmo. Nie ponoszą wówczas opłat z tytułu prowizji i oprocentowania w przypadku terminowej spłaty. Co ważne, posiadanie zobowiązań finansowych w innej instytucji udzielającej pożyczek lub kredytów, nie stanowi przeszkody do otrzymania pożyczki u jednego z partnerów SMS365 pod warunkiem, że nie ma opóźnień w realizacji płatności.

SMS 365 błyskawiczne chwilówki

Sprawdź pożyczkę SMS365

SMS365 – formalności

SMS365 cechuje się bardzo wysokim limitem wieku. Pożyczka udzielana jest obywatelom Rzeczpospolitej Polskiej od 20 roku życia aż do 75 roku życia. Niezbędna jest rejestracja na portalu internetowym oraz aktywny numer telefonu. Zawarcie umowy pożyczki odbywa się drogą elektroniczną oraz pocztową. Zwrot pożyczki jest możliwy w każdej chwili od momentu jej otrzymania do czasu zakończenia okresu spłaty. Nie ma natomiast możliwości przedłużania spłaty pożyczki. Istnieje za to możliwość skorzystania z Refinansowania Pożyczki. Polega to na zaciągnięciu nowej pożyczki u innego partnera SMS365, który automatycznie spłaci poprzednią należność, przedłużając termin spłaty o kolejne 30 dni. Twoim jedynym kosztem jest koszt refinansowania zadłużenia, który jest ustalany indywidualnie w zależności od wysokości pożyczki. Cały proces odbywa się przy minimalnym udziale klienta. Płatności z tytułu zwrotu pożyczki dokonuje się na konto wybranego pożyczkodawcy, a więc za pośrednictwem banku internetowego lub w dowolnej placówce Poczty Polskiej lub w filii dowolnego banku.SMS365 pożyczki

SMS365 – opinie

SMS365 jest firmą działającą na rynku krajowym od 2009 roku, co podkreśla jej wiarygodność i zaufanie wśród klientów. Nieprzerwanie od 2011 roku uczestniczy w programie Rzetelna Firma oraz należny do Związku Firm Pożyczkowych. Ponadto została nominowana do nagrody Przyjazna Pożyczka 2012.
Jak dotąd z usług firmy skorzystało ok. 300 tys. osób, z czego ponad 70 proc. to klienci powracający. Atutem SMS365 jest możliwość zaciągnięcia pożyczki przez telefon, minimum formalności (bez zbędnych dokumentów) oraz szybka wpłata środków na konto pożyczkobiorcy. Zasady są jasne i przejrzyste, brak jakichkolwiek ukrytych kosztów.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *