Sport jest niezwykle ważny dla marki Solven, która wspiera propagowanie aktywności fizycznej i zdrowej rywalizacji wśród dzieci już od najmłodszych lat.

Spora część firm udzielających pożyczek pozabankowych cieszy się wśród większości społeczeństwa nieciekawą opinią, a konsumenci podchodzą do nich z rezerwą i nieufnością. Zupełnie inaczej jest z firmą Solven, która dzięki swojej lokalnej działalności i inwestycjach w sport zyskała grono oddanych wielbicieli.

Sport – pasja od najmłodszych lat

zrzut-ekranu-2016-10-03-o-14-49-11Solven wspiera sportowe inicjatywy, zwłaszcza jeśli dotyczą rozwoju tej ogromnej pasji u dzieci. Z tego powodu firma została sponsorem dwóch drużyn – Pogoń Szczecin Football Schools, a także King Wilki Morskie – Akademia Basketu. Obie inicjatywy zachęcają dzieci do ruchu, pozytywnej rywalizacji oraz wzięcia udziału w wielkiej sportowej przygodzie, która może stanowić ich drogę na całe życie.

Szkółka piłkarska Pogoń Szczecin Football Schools działa na terenie całego województwa zachodniopomorskiego, zrzeszając chłopców i dziewczynki w wieku od 4 do 12 roku życia. Dzieci mogą brać udział w profesjonalnych treningach, a najzdolniejsze z nich mogą kiedyś zagrać w barwach Pogoni Szczecin. Akademia Basketu to natomiast treningi koszykówki, na które przychodzić mogą chłopcy z roczników od 2004 do 2010. Mogą oni brać udział w turniejach i obozach sportowych na terenie całej Polski. Solven poprzez dofinansowanie takich przedsięwzięć wspiera propagowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci, zachęcanie ich do aktywności fizycznej oraz naukę zasad fair play, które przyświecają także działaniom marki.

Solven – oferta

certyfikat_www_3Solven to polska marka, która wywodzi się ze Szczecina. Swoim klientom firma oferuje pożyczkę ratalną w wysokości od 300 do 5000 zł na okres od 2 do 18 miesięcy. Zobowiązania udzielane przez markę są nie tylko na niezwykle atrakcyjnych warunkach, ale przede wszystkim na przejrzystych zasadach i bez ukrytych opłat. Dzięki temu klient podejmuje pożyczkę całkowicie świadomie, a wybrane zobowiązanie jest całkowicie dostosowane do możliwości jego budżetu i nie nadwyręża kondycji jego portfela.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *