O tym zadecyduje Rada Ekspertów Loan Magazine Awards.

Kto społecznie odpowiedzialny w 2018 roku?

W wyniku głosowania Rady Ekspertów, do finałowej piątki nominowani zostali:

LoanMe dla Komitetu Ochrony Praw Dziecka – koncert Kamila Bednarka

W niedzielę, 25 lutego w Hulakula w Warszawie odbył się niezwykły koncert – „Kamil Bednarek dla Komitetu Ochrony praw Dziecka”! LoanMe było głównym partnerem i współorganizatorem wydarzenia.  Koncert poprowadził Zygmunt Chajzer, a patronat medialny objęło Radio Eska. Cały dochód z imprezy został przekazany na rzecz podopiecznych KOPD.

Bezpieczny Pesel – CRIF przy wsparciu PZIP

W celu ochrony konsumentów przy współpracy z Polskim Związkiem Instytucji Pożyczkowych oferujemy system, w którym możesz bezpłatnie zastrzec swój numer PESEL, dzięki czemu informacja o zastrzeżeniu Twoich danych będzie dostępna dla wszystkich współpracujących Pożyczkodawców. Wpisanie swoich danych na portalu bezpiecznypesel.pl powoduje, że użytkownicy systemu CreditCheck są poinformowani, że nie planujesz zaciągania pożyczki i ułatwia zapobieganiu oszustwom i wyłudzeniom. Utrudni to zaciągnięcie zobowiązania osobie, która jest lub znajdzie się w posiadaniu Twoich danych

II Edycja kampanii edukacyjnej AASY NETU – Aasa Polska SA

Kampania CSR Aasy Netu odpowiada na pilny problem społeczny w Polsce, jakim jest wykluczenie cyfrowe ponad 2 mln Polek między 45. a 70. rokiem życia. Dostęp do Internetu stanowi bowiem obecnie warunek pełnego uczestnictwa w życiu społecznym, kulturalnym i zawodowym. Głównym celem kampanii jest zwiększenie społecznej świadomości problemu oraz dotarcie z materiałami edukacyjnymi do kobiet wykluczonych cyfrowo, przy wsparciu młodszych pokoleń. Na stronie www.aasynetu.pl udostępniono bezpłatny multimedialny program nauczania dotyczący pisania maili, prowadzenia rozmów on-line, korzystania z mediów społecznościowych i wyszukiwania informacje w Internecie.

Kapitalni.org – Wonga

Zdobywca nagrody „Społecznie Odpowiedzialni 2016″.  Z założenia platforma edukacyjna polaków z dziedziny finansów osobistych i szeroko rozumianego rynku consumer finance od strony klienta

Komisja Etyki KPF – zadaniem komisji jest stanie na straży przestrzegania Zasad Dobrych Praktyk

Niezależny organ samorządowy, stojący na straży stosowania zasad dobrych praktyk, monitorujący ich stosowanie, weryfikujaca audyty etyczne doroczne wszystkich Członków KPF. Skład wybierany przez Walne Zebranie KPF, ale pomimo faktu, iż wykonywana jest bardzo ciężka praca, przez cały okres dwuletniej kadencji, to jest ona wykonywana społecznie, co wynika ze społecznej odpowiedzialności jej Członków. Funkcjonowanie tego organu przyczynia sie do do budowania poczucia odpowiedzialności społecznej i budowania kapitału społecznego w rynku finansowym.

Wyniki podczas Gali Finałowej Loan Magazine Awards 2018

O wygranej w tej kategorii zadecyduje głosowanie Rady Ekspertów Loan Magazine Awards 2018.

Wyniki ogłosimy w dniu 14 lutego 2019 roku.

Podczas gali nie zabraknie aukcji, w trakcie której będzie można wylicytować ciekawe gadżety z autografami gwiazd polskiego sportu. Cały dochód z licytacji zostanie przekazany na na budowę Hospicjum Fundacji Bezpieczna Przystań.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *