Ocena redakcji

92
4 Ocen
Formalności 91%
Przyznawalność 93%
Szybkość 92%

Subteno to marka dopiero rozpoczynająca swoją działalność na polskim rynku pożyczkowym. Jej największym atutem jest wysoka kwota zobowiązania.

Subteno to marka debiutująca na polskim rynku zobowiązań pozabankowych. Jej usługi wyróżnia wysoka kwota oferowanych pożyczek oraz obsługa w domu. To dzięki niej klient może uzyskać potrzebną gotówkę bez zbędnego wysiłku.

Subteno – oferta

Pożyczkodawca przygotował dla swoich klientów zobowiązania finansowe w maksymalnej wysokości nawet 5 tys. zł. Taka kwota w zupełności wystarczy na zorganizowanie wymarzonych zagranicznych wakacji dla całej rodziny, zakup nowego sprzętu RTV/AGD czy remont domu. Rozłożenie zobowiązania na raty dogodne do spłaty sprawia, że comiesięczne uiszczanie transzy nie nadwyręży nadmiernie kondycji naszego domowego budżetu.

Subteno – formalności

Marka oferuje zobowiązania z obsługą w domu, dzięki czemu klienci nie muszą martwić się dojazdem do placówki instytucji finansowej czy koniecznością wypełniania skomplikowanych formalności samodzielnie. Po złożeniu wniosku klient rozmawia z przedstawicielem firmy i umawia się na wizytę w odpowiadającym mu terminie. Osobisty kontakt z konsultantem marki we własnym miejscu zamieszkania pozwala w komfortowy sposób dopytać o warunki zobowiązania i wyjaśnić wszelkie wątpliwości co do umowy.

Subteno – opinie

To marka stosunkowo nowa na polskim rynku pozabankowym, ale już w tej chwili może pochwalić się aktywnym działaniem na rzecz rozwoju polskiego rynku pozabankowego. Pożyczkodawca posiada Certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine, co gwarantuje uczciwość marki oraz podkreśla jej zaangażowanie w propagowanie odpowiedzialnego pożyczania wśród polskich pożyczkodawców. Zobowiązania Subteno są oparte na przejrzystych zasadach i jasnych regułach. Dzięki temu każdy klient podejmuje pożyczkę całkowicie świadomie i wybiera zobowiązanie dostosowane do swojej sytuacji finansowej.

1
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *