Podczas gali Loan Magazine Awards 2017 marka Super Grosz zwyciężyła w kategorii Super Brand 2017. Kryształowa statuetka trafiła do marki 8 lutego 2018 r.

Podczas uroczystej gali Loan Magazine Awards 2017 marka Super Grosz zdobyła tytuł Super Brand 2017. To pierwsze wyróżnienie przyznane w tej kategorii w plebiscycie Loan Magazine Awards, który już po raz trzeci odbył się we Wrocławiu.

SuperGrosz – Super Brand 2017

Marka oferuje pożyczki pozabankowe w kwocie od 1000 zł do nawet 15 000 zł na okres od 2 do maksymalnie 48 rat. Dla nowych klientów w przypadku jednorazowej spłaty w ciągu 30 dni przewidziana jest darmowa pierwsza pożyczka. SuperGrosz bardzo dba o wygodę swoich klientów. W związku z tym marka oferuje aż 3 metody weryfikacji do wyboru: przelew groszowy, logowanie do konta lub czek Giro bez konieczności posiadania konta bankowego. Pożyczone pieniądze można odebrać na poczcie lub otrzymać bezpośrednio na konto bankowe. SuperGrosz uhonorowany został nie tylko tytułem Super Brandu 2017 roku, ale także Certyfikatem Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine.

Piotr Siwiec – Prezes Zarządu SuperGrosz

Dla firmy SuperGrosz rok 2017 był rokiem przełomowym związanym z silnym rozwojem spółki. Jesteśmy startupem, który rozpoczął swoją działalność w listopadzie 2015 roku, więc pod koniec roku obchodziliśmy drugą rocznicę istnienia. W drugiej połowie roku wystartowaliśmy również z kampanią telewizyjną i radiową, która wpłynęła pozytywnie na rozpoznawalność naszej marki. Rok oceniamy bardzo dobrze, ale nie spoczywamy na laurach. Mamy w planach nowe innowacyjne projekty i plany strategiczne, ale jeszcze za wcześnie, aby podawać te informacje do publicznej wiadomości.

Uzasadnienie Loan Magazine

Z tego miejsca chcielibyśmy jeszcze wręczyć ostatnie wyróżnienie od organizatorów. Nasza nagroda trafi do spółki, która w 2017 roku bardzo mocno rozpychała się łokciami. Najpierw będąc obecnym jedynie w internetowym kanale sprzedaży. Jednak konkurencja bardzo szybko poczuła oddech na swoich plecach, gdy firma ta weszła w tzw. off line. Dziś to liczący się gracz, który z dnia na dzień powiększa swój udział w rynku. Nagroda specjalna „SUPER BRAND 2017” dla marki SuperGrosz – to zwieńczenie naprawdę bardzo dobrej roboty wykonanej w minionym roku.

Rafał Tomkowicz

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *