Supergrosz.pl to popularny dostawca rozwiązań finansowych na polskim rynku pozabankowym. Obecnie marka podniosła kwotę pożyczki dla nowych klientów.

SuperGrosz.pl to firma o ugruntowanej pozycji na polskim rynku pozabankowym. Cieszy się ogromnym zaufaniem klientów ze względu na jasne zasady udzielania zobowiązań oraz wysokiej jakości obsługę klienta.

Supergrosz.pl – zmiany w ofercie

Marka Supergrosz.pl podjęła niedawno decyzję o podwyższeniu maksymalnej kwoty pożyczki dla nowych klientów. Od 12 października osoby rozpoczynające swoją przygodę z tym pożyczkodawcą będą miały możliwość zdobycia aż 10 tys. zł na nieprzewidziane wydatki. Okres spłaty tego zobowiązania można rozłożyć aż na 48 miesięcy, co daje gwarancję niskiej raty. Ta unikatowa na polskim rynku oferta skierowana jest do wszystkich osób, które pozytywnie przejdą proces weryfikacyjny.

Jak pożyczać?

Raport BIK „Kredyt Trendy” wskazuje, że średnia wysokość kredytów konsumpcyjnych zaciąganych przez Polaków od kilku lat oscyluje wokół kwoty 10 000 złotych. Pożyczkodawca postanowił udoskonalić swoją ofertę, poszerzając ją o możliwość podjęcia pożyczki właśnie w tej kwocie. W ten sposób marka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów oraz potrzebom finansowym Polaków.

Wniosek o udzielenie pożyczki nowi klienci mogą zgłaszać, jak do tej pory, czyli poprzez stronę internetową, przez telefon lub pośrednika pożyczkowego, a decyzja będzie podejmowana w czasie rzeczywistym. Weryfikacja wnioskodawcy następuje za pomocą konta X lub poprzez tradycyjny „przelew groszowy” oraz dzięki usłudze Giro Płatności przy wniosku o pożyczkę do 5 000 zł. – mówi Piotr Siwiec, Prezes Zarządu SuperGrosz.pl.

Weryfikacja konsumenta przy pomocy przelewu z indywidualnego konta osobistego to krok wymagany w większości firm pozabankowych w Polsce. To właśnie transfer drobnej kwoty na konto pożyczkodawcy pozwala bowiem potwierdzić tożsamość osoby ubiegającej się o pożyczkę.

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku nastąpi wypłata pieniędzy na konto bankowe za pomocą przelewu. Warto podkreślić, że jesteśmy pierwszą firmą udzielającą pożyczek ratalnych w konfiguracji: 10 tyś zł na 48 rat, całkowicie nowym klientom. Elastyczny okres spłaty oznacza dla pożyczkobiorców nie tylko podwyższenie ich zdolności kredytowej, ale też raty w dogodnej wysokości. – dodaje Prezes Zarządu SuperGrosz.pl.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *