Na początku marca na łamach naszego magazynu opublikowaliśmy informację o marce LoanMe, która po raz kolejny wyciągnęła pomocną dłoń do chorych dzieci. Tym razem marka znana z działań charytatywnych zdecydowała się pomóc swoim własnym klientom. Firma zorganizowała konkurs Świąteczna Opowieść II, dzięki któremu szczęśliwi wybrańcy mogli wygrać umorzenie pożyczki.

W przeszłości firma LoanMe wielokrotnie już udowadniała, że troszczy się o los potrzebujących. Marka brała udział w wielu rozmaitych akcjach charytatywnych, m.in. na rzecz chorych dzieci oraz bezdomnych zwierząt. Obecnie firma już po raz drugi postanowiła zorganizować konkurs, w którym do wygrania jest umorzenie pożyczki.

Świąteczna Opowieść II

Świąteczna Opowieść to konkurs, który wystartował na przełomie 2017 i 2018 roku. Już jego pierwsza edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród pożyczkobiorców. LoanMe otrzymał wówczas ponad 250 zgłoszeń od swoich klientów. Tegoroczna edycja konkursu również przyciągnęła sporo uwagi. Żeby wziąć w nim udział, klient musiał opowiedzieć o spełnieniu swoich marzeń z pomocą dodatkowej gotówki od LoanMe. Kapituła Jury wybrała 3 zwycięzców, których będziemy mieli szansę zobaczyć przed kamerami firmowej telewizji LM News.

Jednym ze zwycięzców konkursu Świąteczna Opowieść II jest Pan Kazimierz z Andrychowa. Laureat konkursu ujął Jury swoją bezinteresownością. Gdy jego przyjaciel popadł w długi i groziła mu utrata mieszkania, Pan Kazimierz postanowił podjąć pożyczkę, by pomóc mu stanąć na nogi.

 

 

Historię kolejnego laureata konkursu będzie można obejrzeć już za tydzień na kanale YouTube marki LoanMe.

 

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *