Ocena redakcji

82
4 Ocen
Obsługa klienta 89%
Formalności 82%
Akceptowalność 86%
Szybkość 87%
Intuicyjna obsługa strony 70%

Szybka gotówka jest firmą pożyczkową udzielającą chwilówek dla osób które ukończyły 18 rok życia, posiadają konto w banku oraz aktywny telefon komórkowy.

Szybka gotówka

Szybka gotówka jest firmą pożyczkową udzielającą chwilówek dla osób które ukończyły 18 rok życia, posiadają konto w banku oraz aktywny telefon komórkowy.

Firma działa pod nazwą Szybka Gotówka Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Udostępnia użytkownikom sieci pożyczki od 100 zł do 6000 zł na okres od 1 do 65 dni z wypłatą na konto bankowe. Okres na jaki możemy pożyczyć pieniądze to 7,14, 30 lub nawet 65 dni. Minimum formalności, jakich wymaga firma sprawia, że ubieganie się o pożyczkę staje się bardzo proste.

Szybka gotówka formalności

Zaletami pożyczki jest udogodnienie jakim  jest szybki dostęp do pożyczki przez panel internetowy charakteryzujący się krótkim wnioskiem i szybką weryfikacja danych przez co klient w niedługim czasie otrzymuje decyzję. W przypadku braku możliwości spłaty pożyczki w wyznaczonym terminie firma proponuje rozwiązanie jakim jest przedłużenie. Można dzięki temu skorzystać z dodatkowego czasu o 7, 14 lub 30 dni.
Szybka gotówka przyjmuje wnioski online całą dobę jednak ich rozpatrywanie odbywa się w godzinach pracy BIG-ów, najczęściej do godz. 17.
Bonus dla znajomego to program promocyjny polegający na przekazaniu drugiej osobie polecenia produktu poprzez profil klienta. Osoba zainteresowana musi skorzystać z nadesłanego linku z którego wypełnia wniosek. W momencie otrzymania pożyczki polecający otrzymuje 40 zł zniżki na kolejną pożyczkę.

Szybka gotówka opinie

Szybka gotówka w sieci cieszy się dość dobrymi opiniami. Nie należy do Związku Firm Pożyczkowych, jak również nie posiada certyfikatu odpowiedzialnego pożyczkodawcy Loan Magazine. Nie mniej jednak istnieje na rynku już dłuższy czas i może się pochwalić dobrymi opiniami.

Należy pamiętać, że szybkość przyznania pożyczki uzależniona jest od szybkości wypełnienia wniosku oraz godzin pracy biura obsługi klienta. Czas może być również różny za racji na składany wniosek podczas weekendu.

Jeżeli jesteś lub byłeś klientem Szybkiej gotówki podziel się poniżej swoją opinią dotyczącą tej marki, to z pewnością pomoże innym użytkownikom.

 

pożyczki online

94%

Lux Pożyczki proponuje pożyczki na raty w dwóch formach – Premium i Classic. Można sięgnąć po nawet 7 tys. zł na 62 tygodnie.
97%

Ferratum Bank oferuje pożyczki na krótko i długo, a także – za pośrednictwem Ekspres Kasa, mikropożyczki w kwocie do 2000 zł na 15, 30 lub 60 dni.
90%

Eurocent nie prowadzi już swojej działalności pożyczkowej. Nie udziela żadnych pożyczek. Zachęcamy do skorzystania z innych ofert pożyczki.
98%

Na Ratka.pl, poszukujący dodatkowego finansowania, mogą ubiegać się o maksymalnie 5000 zł na raty.
94%

Aasa specjalizuje się w pożyczkach na raty udzielanych drogą internetową. Maksymalnie można wnioskować o 5000 zł na 24 miesięce.
91%

Nemezis udziela pożyczek ratalnych w wysokości od 500 do 1900 zł. Okres spłaty wynosi od 3 do 12 miesięcy i uzależniony jest od pożyczonej kwoty.
1
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *