Ocena redakcji

91
23 Ocen
Obsługa klienta 93%
Formalności 93%
Akceptowalność 89%
Szybkość 91%
Intuicyjna obsługa strony 89%

Tani Kredyt skupia się na indywidualnych potrzebach pożyczkobiorców, oferując chwilówki do 4000 zł na 30 dni.

Tani Kredyt – pożyczki online

Tani Kredyt jest częścią spółki Alfa Finanse. Marka specjalizuje się w krótkoterminowych pożyczkach udzielanych drogą internetową, pozwalając podreperować domowy budżet o co najmniej 200 zł. Maksymalnie można wnioskować o 4000 zł. Okres spłaty wynosi od 5 do 30 dni.

Tani kredyt - pożyczki online

Weź Pożyczkę w Tani Kredyt

Tani Kredyt – opinie

Tani Kredyt szybko zyskał spore grono klientów, gdyż wyróżnia się na rynku dużą przyznawalnością pożyczek. Po stronie plusów przemawiających za skorzystaniem z usług firmy przemawia mała liczba formalności i szybki dostęp do dodatowych pieniędzy. Osoby, które miały styczność z marką podkreślają też przyjazne Biuro Obsługi Klientów. Działa ono od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00 oraz w soboty od 9.00 do 17.00, a konsultanci podchodzą do każdego przypadku indywidualnie, udzielając szczegółowych odpowiedzi i rozwiewając wszelkie wątpliwości związane z zaciągnięciem czy spłatą pożyczki. Tani Kredyt posiada certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine, co potwierdza jego wiarygodność i dbanie o świadczenie usług na przejrzystych zasadach. Marka jest również częścią programu FairPay, który potwierdza to, że firma jest rzetelnym płatnikiem.

Tani Kredyt – formalności

Pożyczki w Tanim Kredycie można otrzymać, jeśli mamy polskie obywatelstwo, jesteśmy w wieku 21-65 lat, mamy aktywne konto bankowe, numer telefonu komórkowego i nie figurujemy w rejestrach dłużników w związku z niepłaceniem zobowiązań finansowych w terminie. Drogę po chwilówkę zaczynamy od wybrania interesującej nas kwoty i okresu spłaty. Llikamy w „Złóż wniosek”, uzupełniamy formularz niezbędnymi danymi i wybieramy pole „Zarejestruj”. Po założeniu Konta Użytkownika musimy zrobić przelew opłaty weryfikacyjnej (1 gr lub 1 zł) – dane do transakcji otrzymamy na maila. Decyzja zostanie wydana zaraz po zaksięgowaniu opłaty i przeanalizowaniu zgłoszenia. Odpowiedź przyjdzie na maila lub SMS-em. Jeśli mamy konto w PKO, mBanku, Banku Millennium, Alior Banku lub BZ WBK, na pieniądze będziemy czekać ok. 15 minut.

Wypełnij wniosek o pożyczkę w Tani Kredyt

Tani Kredyt – darmowe pożyczki

Nowi klienci mogą wnioskować aż o 1700 zł. Na oddanie zobowiązania mamy 30 dni, aby obyło się bez dodatkowych opłat.

Tani kredyt

1
Udostępnień
Google+

komentarzy 29

  1. Mimi
    6 grudnia 2015 at 17:44 — Odpowiedz

    Pożyczają faktycznie 1700 zł za darmo! to jest dopiero dobra chwilówka. tani kredyt i chce się robić święta

  2. […] Tani Kredyt pojawił się na polskim rynku pozabankowym w listopadzie i było to mocne wejście. Na dzień dobry marka przygotowała dla nowych klientów pożyczkę za darmo na kwotę 1700 zł, spychając tym samym Vivus.pl z najwyższego podium rankingu darmowych chwilówek, na którym zasiadał od marca bieżącego roku. Standardowo, Tani Kredyt daje nam 30 dni na oddanie należności. Jeśli nie dotrzymamy terminu, wówczas pożyczka będzie obarczona normalnymi kosztami oraz odsetkami za spóźnienie. Jednak pożyczkodawca udostępnia nam także możliwość przedłużenia okresu spłaty o 7,14 lub 30 dni. Jakie warunki trzeba spełnić, aby uzyskać pożyczkę? Musimy mieć skończone 21 lat, ale nie przekraczać 65 lat, posiadać aktywne konto w banku i numer telefonu komórkowego oraz nie być wpisanym do rejestrów dłużników. Dla stałych klienów Tani Kredyt przygotował nawet 4000 zł. […]

  3. […] trwa w najlepsze. Dopiero co w listopadzie z impetem na polski rynek pozabankowy wszedł Tani Kredyt, oferujący 1700 zł za darmo, a już znalazła się marka, która przebiła tę propozycję. To […]

  4. Magda
    10 grudnia 2015 at 20:27 — Odpowiedz

    Niesamowite. Potrzebowałam 1200 zł, pożyczyli w ten sam dzień i na dodatek nie mam doliczonych żadnych odsetek! Brawo tanikredyt

  5. Bartłomiej z Confrontera
    30 grudnia 2015 at 08:34 — Odpowiedz

    W poszukiwaniu pożyczki online, warto przed jej wzięciem, skorzystać z rankingu bądź porównywarki finansowej, dzięki czemu mamy szansę i możliwość wybrania takiej oferty, która będzie dla nas najlepsza oraz najkorzystniejsza.

    Pozdrawiam, Bartłomiej z Confrontera, confronter.pl

  6. […] pozabankowych oferujących pierwszą pożyczkę za darmo również trwa w najlepsze. Po tym jak Tani Kredyt wszedł na rynek przebijając dotychczasowe propozycje kwotą 1700 zł, długo nie trzeba było […]

  7. […] zestawienie w 2016 roku otwierają aż dwie firmy – Tani Kredyt i Net Credit uzyskały najwięcej pozytywnych ocen wśród osób, które miały styczność z ich […]

  8. Mela
    21 stycznia 2016 at 11:43 — Odpowiedz

    Tani kredyt pożycza na przejrzystych warunkach. Pierwsza pożyczka 1700 zł. Dostałam 1500 zł to i tak dobrze 🙂

  9. elza
    21 stycznia 2016 at 22:32 — Odpowiedz

    tani kredyt? no z nazwą to się nie postarali. miejmy nadzieje ze lepiej jest z obsługą

  10. Klaudia
    11 lutego 2016 at 20:52 — Odpowiedz

    Mało formalności, pieniądze w 15 minut, 1700 zł za darmo przy pierwszej pożyczce to wszystko ściema. Zażądali ode mnie zaświadczenia o zatrudnieniu od pracodawcy co w moim przypadku zajęło by mi to ponad tydzień. Chciałam 1700 zloty pożyczki a oni mogą mi przyznać 800 zł. Na szczęście są inne portale gdzie nie robią takich cyrków i wystarczy im wyciąg z konta. Nie polecam

  11. Irena
    25 lutego 2016 at 09:22 — Odpowiedz

    Tani kredyt to dobry pożyczkodawca. Szybko załatwiłam, w tym samym dniu miałam pieniądze w rękach.

  12. […] chwilówek na marzec otwiera Tani Kredyt. Oferta lidera segmentu darmowych pożyczek dla nowych klientów spotyka się z przychylnością […]

  13. 12 marca 2016 at 20:23 — Odpowiedz

    nice blog

  14. […] Tani Kredyt – pożyczki online […]

  15. kala
    7 czerwca 2016 at 15:52 — Odpowiedz

    Skusiłam sie na chwilówkę w Tani Kredyt. działają błyskawicznie. polecam

  16. MIkolaj
    24 lipca 2016 at 21:33 — Odpowiedz

    tani kredyt mogę polecić. szybko i jak się zdziwiłem, naprawdę nie chcieli zbyt wielu infomracji. pożyczka spłacona, wiem, że można brać śmiało

  17. Kubuś
    26 lipca 2016 at 12:25 — Odpowiedz

    Bardzo mało formalności, w dodatku pomogła mi bardzo miła obsługa klienta. Gotówka przeszła na konto bardzo szybko. Polecam 🙂

  18. Lan. Ma
    21 listopada 2016 at 11:51 — Odpowiedz

    Dla stałych klientów zdecydowanie odradzam kolejną pożyczkę w tej firmie. Po terminowej spłacie nie otrzymacie kolejnej, w taki sposób nagradzają sumienność i terminowość.

  19. errka
    30 listopada 2016 at 23:37 — Odpowiedz

    Biore na bank na święta na prezenty, jeśli rzeczywiście tak to wygląda.

  20. trelka
    7 grudnia 2016 at 11:56 — Odpowiedz

    ja brałam w tani kredyt, podoba mi się to, że robią bardzo szybko przelewy na konto, nie czekałam długo an przelew, poza tym przy pierwszej pożyczce możemy liczyć an 30 dni bez odsetek więc warto u nich brać.

  21. deanna
    8 grudnia 2016 at 22:01 — Odpowiedz

    W serwisie tani Kredyt szybkie pożyczki udzielane w krótkim czasie. Cenię sobie u nich to, ze wystarczy przejść przez kilka bardzo prostych kroków i decyzja gotowa. No i przedłużać spłatę można.

  22. dobraszka
    9 grudnia 2016 at 12:10 — Odpowiedz

    Ja jestem zadowolona. My pożyczaliśmy własnie od nich, teraz już spłaciliśmy i decydujemy sie na kolejną pożyczkę na święta.

  23. yaska
    11 grudnia 2016 at 15:50 — Odpowiedz

    bardzo mi się podoba że bez haczyków i problemów udzielają pożyczki, dostałam środki bardzo szybko, a na tym mi zależało, żeby jeszcze przed świętami dostać pieniądze na świąteczne przygotowania.

  24. kiniak4
    11 grudnia 2016 at 17:45 — Odpowiedz

    Ja właśnie też jak brałam pierwszą to bez opłat. Miła obsługa, bez zbędnych formalności i dodatkowo bardzo szybko. Polecam tą firmę

  25. kazzzik