Targi FinTech 2018 to druga edycja unikatowego w skali kraju wydarzenia, które przyciąga osoby szczególnie zainteresowane rozwojem sektora fintech w Polsce.

Ponad 30 wystawców, 6 paneli dyskusyjnych i blisko 40 ekspertów sektora fintech w Polsce. To aktualny bilans Targów, które odbędą się 14 czerwca we Wrocławiu. Targi FinTech 2018 to już druga edycja wydarzenia, zorganizowanego z myślą o Bankach, Instytucjach Pożyczkowych, Firmach Ubezpieczeniowych, Firmach Windykacyjnych oraz Kancelariach Prawnych.

Targi FinTech 2018 – musisz tam być!

Już 14 czerwca we Wrocławiu odbędzie się druga edycja Targów Usług i Produktów rynku FinTech. To unikatowe na skalę kraju wydarzenie, którego celem jest pokazanie trendów i możliwości najszybciej rozwijającego się sektora usług finansowych w Polsce. W trakcie Targów odbędzie się kilka paneli dyskusyjnych, podczas których głos zabierze blisko 40 ekspertów całego rynku. Podsumują oni obecny stan sektora fintech w Polsce i spróbują przewidzieć jego dalsze kierunki rozwoju.

Podczas Targów wielu wystawców będzie miało świetną okazję do zaprezentowania swoich najnowszych produktów i rozwiązań z zakresu finansowania online. Usługi dedykowane rynkowi usług finansowych będą przedstawione w wyznaczonych do tego salach. Znakomitą część wystawców będą stanowiły firmy z sektora IT, które zamierzają zaprezentować produkty wspomagające działalność prowadzonych przedsiębiorstw oraz własne innowacyjne rozwiązania usług dedykowanych branży finansowej.

Program wydarzenia

Targi Usług i Produktów rynku FinTech 2018 to wspaniała okazja do wysłuchania dyskusji blisko 40 specjalistów. Wśród nich znajdują się przede wszystkim praktycy tego sektora, którzy „zjedli zęby” na rynku usług finansowych. Wypowiedzą się oni na wiele różnych tematów, związanych przede wszystkim z kierunkiem dalszego rozwoju branży.

Wydarzenie rozpocznie dyskusja na temat finansów w internecie – ich obecnego kształtu oraz perspektyw na przyszłość. Następnie płynnie przejdziemy do roli fintechu w sektorze bankowym oraz opłacalności rozpoczynania takiego przedsięwzięcia. Po krótkiej przerwie kawowej, przyjdzie kolej na branżę ubezpieczeniową. Spróbujemy sobie odpowiedzieć na pytanie, czy przeżywa ona obecnie rewolucję. Dynamiczne zmiany dostrzegane są także na rynku pożyczkowym, który będzie przedmiotem kolejnego panelu dyskusyjnego. Później nastąpi przerwa na lunch.

Po lunchu spojrzymy na rynek fintechowy z perspektywy windykacji. Dowiemy się, czy możliwe jest zdobycie poprzez analizę cyfrową dowodów, że dłużnik jest w stanie spłacić swoje zobowiązanie. Ostatni panel dyskusyjny będzie z kolei poświęcony przedsiębiorcom. Poznamy rozwiązania fintechowe, które mogą usprawnić działalność małych i średnich przedsiębiorstw. Porozmawiamy także o tym, czego tym firmom na rynku brakuje.

Targi FinTech 2018 zakończą się rejsem po Odrze. Rozpocznie się on o godzinie 18:00 i potrwa około 4 godzin. Będzie stanowił świetną okazję do wieczornego networkingu, gorących dyskusji i podsumowań całego wydarzenia. Będzie to także wspaniała sposobność do podziwiania Wrocławia z perspektywy rzeki.

Osoby zainteresowane udziałem w Targach Fintech 2018 proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej wydarzenia. Obecnie, na miesiąc przed Targami, swoją obecność zarejestrowało już prawie 150 uczestników.

Nie czekaj dłużej, zgłoś się już teraz. Liczba miejsc jest ograniczona!

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *