TF Bank to szwedzka instytucja, która swoją działalność rozpoczęła w 1987 roku. W tej chwili marka oferuje swoje usługi na terenie pięciu krajów – Szwecji, Finlandii, Norwegii, Estonii oraz Polski. Swoim klientom proponuje pożyczki bez zabezpieczeń oraz lokaty oszczędnościowe.

TF Bank – Oferta

Kredyt oferowany przez tę instytucję to zobowiązanie w kwocie od 1500 do 80 000 zł na okres od 12 do 108 miesięcy. Jest to pożyczka na dowolny cel – oznacza to, że właśnie do klienta należy wybór, na co chce przeznaczyć pożyczone pieniądze. W dodatku przy podejmowaniu tego rodzaju zobowiązania nie należy przedstawiać żadnych zabezpieczeń, dzięki czemu pożyczka jest dostępna dla szerokiej grupy odbiorców.

TF Bank – Formalności

Zobowiązania tej marki można podjąć wyłącznie stacjonarnie w jednym z 5 tysięcy punktów sprzedaży na terenie całej Polski. Instytucja współpracuje z takimi dystrybutorami, jak Fines, Dom Finansowy „QS”, UNILINK Cash, Helikon oraz GTF. To właśnie w placówkach tych firm można złożyć wniosek kredytowy o pożyczkę w TF Banku. Potrzebny będzie nam do tego przede wszystkim dowód osobisty. Dodatkowe dokumenty potwierdzające wysokość uzyskiwanego dowodu oczywiście mogą być potrzebne, jednak zależy to od indywidualnej sytuacji potencjalnego klienta.

Zapytaj o kredyt TF Banku

TF Bank umożliwia klientowi wybór metody otrzymania zastrzyku dodatkowej gotówki. Pieniądze mogą być przelane na podany przez niego numer konta bankowego, co odbywa się w ciągu 24 godzin od wydania pozytywnej decyzji kredytowej. Mogą być także udostępnione klientowi przy pomocy czeku GIRO. Tego typu czek można zrealizować w większości punktów pocztowych Poczty Polskiej i Banku Pocztowego.

TF Bank – Opinie

TF Bank posiada obecnie ponad 60 000 zadowolonych klientów. Dynamiczny rozwój instytucji, która swoim zasięgiem obejmuje już pięć krajów, potwierdza jej rzetelność oraz uczciwość. To doskonałe rozwiązanie dla tych pożyczkobiorców, którzy preferują realny kontakt z przedstawicielem marki.

TF Bank kontakt

TF Bank AB

Al. Grunwaldzka 103A, 80-244 Gdańsk

Ocena redakcji

7.7
TF Bank to instytucja finansowa, której działalność rozpoczęła się w Szwecji i szybko została rozpowszechniona na kraje skandynawskie. Doświadczenie sugeruje, że jak większość rzeczy czy usług wywodzących się z północnej części naszego globu, charakteryzują się one dużą starannością i przede wszystkim niezawodnością. Taki jest własnie w Poslce TF Bank, którego głównym atrybutem jest udzielanie kredytu gotówkowego w kwocie nawet do 80 tys złotych. Jasność i przejrzystość oferty, minimum formalności oraz bardzo szybki proces sprawiają, że kredyty w TF banku cieszą się dużą popularnością jednocześnie bardzo pochlebną opinią.
9 Ocen
Ocena redakcji 9.0
Opinie użytkowników 8.0
Ocena konkurencji 6.0

Plusy

+ Wysoka kwota kredytu, nawet 80 tys. Złotych + Długi okres kredytowania, nawet 108 miesięcy (9 lat) + Minimum formalności + Szybki proces całkowicie online

Minusy

- Brak placówek stacjonarnych banku - Możliwość kontaktu z działem obsługi klienta jedynie do godziny 17
0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *