Niedawno na łamach naszego magazynu opublikowaliśmy zestawienie reklam telewizyjnych pożyczek, które zostały wyemitowane w zeszłym roku. Podczas zbliżającej się Gali Loan Magazine Awards 2018 najlepszej z nich przyznane zostanie wyróżnienie Reklamy Roku. Najlepsza reklama wyłoniona zostanie spośród kandydatów nominowanych na podstawie głosów Rady Ekspertów Loan Magazine Awards 2018. Oto pięć marek, które walczą o tytuł zwycięzcy:

Euroloan

 

Reklama EuroLoan to utrzymana w rysunkowym stylu opowieść o bożonarodzeniowym zmęczeniu i fińskiej pożyczce, która pomoże nam uciec od świątecznych obowiązków. Aby w tym napiętym okresie udać się na wypoczynek w ciepłych krajach, wystarczy podjąć pożyczkę z limitem odnawialnym. Reklama w prosty i przystępny sposób przedstawia warunki zobowiązania w EuroLoan. Jasna kolorystyka i zabawne przesłanie wzbudzają pozytywne odczucia u wielu odbiorców.

LoanMe

 

Urocze surykatki, które nasłuchują dziwnych odgłosów w lesie, to znak rozpoznawczy marki LoanMe. Zdziwione zwierzątka słyszą w lesie numer, pod który można zadzwonić, aby uzyskać błyskawiczny zastrzyk dodatkowej gotówki. Pomysłowa i zabawna reklama z sympatycznymi bohaterami z pewnością wywołała uśmiech na twarzy niejednego telewidza.

Lendon

 

 

Harry London to postać, która zachęca do skorzystania z usług marki Lendon. Pożyczka tej firmy może być świetnym rozwiązaniem na nieprzewidziane wydatki, np. zepsutą pralkę czy pusty portfel. Bohater mówi z zabawnym i ujmującym akcentem, dzięki czemu cała reklama bardzo zapada w pamięć.

 

Bocian Pożyczki

 

The Bocian Band to ulubiony zespół wielu polskich pożyczkodawców. Niezwykle uzdolniony wokalnie bocian z gracją porusza się po scenie, wyśpiewując przy tym warunki oferty pożyczki w Bocianie. Później wraca za biurko, by czekać na telefony od potencjalnych pożyczkodawców.

 

Hapipożyczki

 

Stylistyka reklamy hapipożyczki przypomina sympatyczne bajki dla dzieci. Pastelowe kolory i chwytliwa melodia przyciągają uwagę i na długo zostają w pamięci. Z kolei rymowane hasło, zachęcające do skorzystania z usług hapipożyczki, szybko wpada w ucho i doskonale dopełnia całą reklamę.

Najlepszą poznamy podczas Gali Loan Magazine Awards 2018

To właśnie ta finałowa piątka zostanie wyświetlona podczas uroczystej Gali Loan Magazine Awards 2018. O zwycięstwie wybranej marki zadecydują uczestnicy wydarzenia na drodze głosowania. Która reklama jest Waszym faworytem?

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *