Ocena redakcji

91
13 Ocen
Obsługa klienta 90%
Formalności 94%
Akceptowalność 87%
Szybkość 93%
Intuicyjna obsługa strony 92%

TRZYNASTKA to całkowicie odmienne, nowoczesne standardy w zakresie wsparcia finansowego przez instytucje pozabankowe. Rozwiązanie, jakiego jeszcze nie było!

Cały proces realizowany jest przy pomocy karty pożyczkowej. Właściciel karty sam decyduje kiedy, za co i na jaką kwotę przeznacza środki. Może wypłacić gotówkę lub zapłacić kartą.

Sprawdź pożyczkę Trzynastki

KARTA TRZYNASTKA-OFERTA

W Trzynastce maksymalna wysokość i okres pierwszej pożyczki to 3 000 zł na 180 dni, a opłata rejestracyjna wynosi 1 zł. Koszty użytkownika to wyłącznie opłata od wykorzystanych kwot, liczone w cyklach dziennych. Dlatego jeżeli nie używasz, to nie płacisz, więc nie ma żadnego ryzyka. Jeśli używasz, to przez pierwszy miesiąc nie płacisz nic, a następnie tylko 6,60 zł miesięcznie za każde wykorzystane 100 zł.

W usłudze możliwe jest posiadanie wyłącznie jednej aktywnej karty z limitem. Umowa trwa 6 miesięcy, więc jeśli po tym czasie okaże się, że jesteś usatysfakcjonowany z usługi, wystarczy wejść do strefy klienta i wybrać opcję przedłużenia na następne 6 miesięcy. Wówczas można zwiększyć kwotę wsparcia finansowego do 4 000 zł.

KARTA TRZYNASTKA-FORMALNOŚCI

Oferta firmy Trzynastka przeznaczona jest dla osób między 20, a 70 rokiem życia, będących obywatelami RP i mieszkających na tym terenie oraz posiadających pełną zdolność do czynności prawnych. Ważnym elementem jest także zdolność klienta do spłaty zobowiązania oraz brak zaległości finansowych.
Ponadto, wystarczy, że posiadasz ważny dowód osobisty, działający numer komórkowy, adres e-mail i rachunek bankowy w Polsce, aby móc skorzystać z finansowania.

Pamiętać należy, że za płatność kartą nie ponosi się dodatkowych kosztów. Za każde wyciągnięcie gotówki z bankomatu (niezależnie od kwoty) oplata wynosi 5 zł, natomiast za sprawdzenie stanu konta w bankomacie to tylko 1,5 zł.

KARTA TRZYNASTKA-OPINIE

Trzynastka to nowa marka na rynku pożyczkowym, dlatego na próżno szukać opinii o niej w internecie. Niemniej jednak forma finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania jest bardzo kusząca i nowoczesna. Firma oferuje niesamowicie niskie i jasne koszty, pozwala samemu decydować kiedy pożyczać i kiedy oddawać oraz, co ważne, w jakiej wysokości.

Producentem karty jest VISA, a wydawcą mBank. Natomiast działalność YOLO S.A. jest regulowana i nadzorowana przez ustawy oraz właściwe organy finansowe. Z tego to powodu można być pewnym, że dostarczona usługa jest zgodna ze wszystkimi wysokimi standardami.

 

67
Udostępnień
Google+

komentarze 4

 1. Joanna Sepińska
  7 kwietnia 2017 at 16:50 — Odpowiedz

  Skorzystałam. Super!

 2. Jola
  10 kwietnia 2017 at 09:43 — Odpowiedz

  super pomysł na trzynastka 🙂 to jak kiedyś wypłaty trzynastki w zakładach pracy

 3. Mateusz Krefft
  5 maja 2017 at 15:27 — Odpowiedz

  Polecam, miła obsługa i jasne zasady.

 4. Ostrzechowski Dominik
  30 maja 2017 at 22:28 — Odpowiedz

  ja też polecam mam tą kartę od miesiąca faktycznie 1 miesiąc jest darmowy miałem remont wypłaciłem 1000 zl wpłaciłem 2 tyg później żadnych odsetek obsługa naprawdę ok jak nie korzystasz z karty żadnych kosztów nawet za to że ją masz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *