8 lutego 2018 roku podczas uroczystej gali wręczone zostały wyróżnienia Loan Magazine Awards 2017. Jedna z nagród trafiła do Ultimo!

Plebiscyt Loan Magazine Awards 2017 nagrodził te produkty i usługi, które w ubiegłym roku szczególnie wyróżniły się na polskim rynku pozabankowym. Podczas uroczystej Gali po raz pierwszy została przyznana nagroda w kategorii najlepszy Partner Windykacyjny 2017. Trafiła ona do firmy Ultimo.

Nowa kategoria LMA2017

Partner Windykacyjny 2017 to jedna z kilku nowych kategorii w plebiscycie Loan Magazine Awards. Jej zaistnienie spowodowane zostało chęcią podkreślenia znaczenia podmiotów branży windykacyjnej w działalności sektora consumer finance. Do zwycięstwa w tej trudnej, lecz bardzo ważnej kategorii nominowane zostało pięć firm: BEST SA, Kaczmarski Inkasso, KRUK SA, Lindorf SA oraz Ultimo. Kryształowa statuetka przyznana została na podstawie głosowania przeprowadzonego wśród instytucji finansowych.

Z wynikiem 30 proc. głosów zwyciężyła Grupa Ultimo, która wyznacza trendy i dzierży pozycję lidera w rynku zarządzania wierzytelnościami. Firma specjalizuje się przede wszystkim w zakupie konsumenckich wierzytelności masowych, szczególnie z sektora bankowego i telekomunikacyjnego, a także w odzyskiwaniu należności przeterminowanych.

Ultimo – zdobywca nagrody

O wręczenie nagrody poproszony został Michał Twardowski – Dyrektor ds. Rozwoju marki Becareful, nowego brandu rozwijanego w ramach działalności spółki Sfera Finansów S.A. Statuetkę odebrała Aneta Borycka z Zarządu Ultimo.

Dziękuję bardzo serdecznie. Ta nagroda jest dla mnie ważna szczególnie dlatego, że pochodzę z branży pożyczkowej, z której odeszłam kilka miesięcy temu. Serdecznie dziękuję i bardzo doceniam w imieniu swoim i mojego zespołu. Muszę Państwu powiedzieć, że jako firma Ultimo współpracujemy z firmami pożyczkowymi od bardzo wielu lat, mamy ogromne doświadczenie w tym zakresie, natomiast to co najważniejsze to ja osobiście i ludzie z mojej firmy jesteśmy ogromnymi fanami tego sektora. Tym bardziej, że dużo z nas pochodzi z bankowości, ja jestem tego przykładem. I powiem Państwu, że ten sektor tworzą ludzie, którzy są dynamiczni, przedsiębiorczy, myślą poza kartką, są kreatywni i łamią stereotypy. I myślę, że to stanowi o sile tego sektora. Trzymam kciuki! – mówiła Aneta Borycka.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *