Fines to obecnie największy, niezależny operator sieci agencji kredytowych w Polsce. Już po raz piąty Fines organizuje trasę szkoleniową „Tour de Fines”, która obejmuje aż 14 miast. Letnia Akademia Doradców Fines to doskonała okazja do spotkania z przedstawicielami czołowych firm pożyczkowych w Polsce takich, jak: Optima, Ferratum Bank, AASA, Axcess, Vivus/Zaplo, Hapi Pożyczki, SMS Kredyt, TakTo, Provident.

Letnia Akademia Doradcy Fines

Spotkania mają na celu szkolenie pracowników Fines Operator Bankowy – a wszystko po to, aby w placówkach na klientów zawsze czekali wykształceni profesjonaliści. Podczas szkoleń agenci poznają oferty firm pożyczkowych nowości produktowe, aktualne promocje oraz mają możliwość uzyskania odpowiedzi na pytania – nawet te najtrudniejsze –  zadawane na co dzień przez klientów.

„To już 5 lat naszej wyjątkowej letniej przygody szkoleniowej z Fines i firmami pożyczkowymi. Organizujemy wiele różnorodnych szkoleń dla Państwa, obejmujących całość wiedzy i umiejętności niezbędnych do świadczenia profesjonalnych usług pośrednictwa finansowego” – mówi Piotr Przedlacki – Prezes Zarządu Fines SA.

Fines Operator Bankowy

Fines, jako lider pośrednictwa finansowego w Polsce, udostępnia bogatą ofertę produktową za pośrednictwem zintegrowanej platformy internetowej. Dzięki niej Agenci w sposób bezpieczny i niezawodny mogą korzystać z bazy produktów kredytowych banków, firm pozabankowych i ubezpieczeń. Instytucje finansowe współpracujące z Fines zyskują dostęp do setek tysięcy klientów rocznie.

0
Udostępnień
Google+

1 Komentarz

  1. […] sierpniu miałem okazję uczestniczyć jako gość w jednej z Letnich Akademii Finansowych organizowanych przez Firmę Fines SA. Uważam, że to jeden z najlepszych projektów szkoleniowych […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *