Podczas uroczystej Gali Loan Magazine Awards 2017 zdobywcą kryształowej nagrody dla najlepszego debiutu została marka Vippo.

Debiut Roku to nowa kategoria, która pojawiła się w tegorocznym plebiscycie Loan Magazine Awards 2017. Jej zwycięzcę poznaliśmy 8 lutego 2018 r. podczas uroczystej Gali w hotelu Ibis Styles we Wrocławiu. Zdobywcą kryształowej nagrody dla najlepszego debiutu została marka Vippo.

Debiut Roku 2017

Vippo to marka, która dopiero niedawno pojawiła się na rynku polskich zobowiązań pozabankowych, ale już cieszy się ogromnym zaufaniem klientów. O jej wysokich standardach świadczy m.in. Certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine oraz certyfikat Komisji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Potwierdza on prowadzenie działalności zgodnie z Zasadami Dobrych Praktyk.

Marka udziela ratalnych pożyczek gotówkowych online. W swojej ofercie ma zobowiązania w kwotach od 1000 do 5000 zł na okres od 6 miesięcy do maksymalnie 36 miesięcy. Tak duża rozpiętość w wyznaczaniu okresu spłaty pozwala konsumentowi bezpiecznie dostosować wysokość miesięcznej raty do swoich możliwości finansowych.

Vippo podbija rynek

Chcielibyśmy wręczyć nagrodę specjalną, której w historii Loan Magazine Awards jeszcze nie było. Przez cały rok nasi redaktorzy obserwują rynek, starając się wyciągnąć wnioski i dzielić się nimi z Wami. Naszą szczególną uwagę przykuła marka, która w niekonwencjonalny i szybki sposób zaistniała na polskim rynku pozabankowym. Myślę, że tworzący ten startup ludzie są gwarancją niedługiego sukcesu. Nagroda specjalna, Debiut Roku 2017, trafia do marki Vippo! – mówił Rafał Tomkowicz, Redaktor Naczelny Loan-Magazine.

Nagrodę z jego rąk odebrał Tomasz Kwiecień, Prezes Zarządu marki Vippo.

 

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *