Vippo to marka, która oferuje długoterminowe pożyczki gotówkowe. To zobowiązania ratalne, a więc podzielone na równe transze wygodne do spłaty.

Vippo pożyczki – oferta

Marka oferuje swoim klientom pożyczki w kwocie od 1000 do 5000 zł na okres od 6 do 36 miesięcznych rat. Całkowity koszt każdego zobowiązania poznajemy indywidualnie, po ustaleniu własnych warunków pożyczki. W ten sposób możemy w łatwy i wygodny sposób dopasować kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty do indywidualnej sytuacji finansowej. Przy wybieraniu tych parametrów automatycznie wyliczana jest także wysokość raty, aby klient mógł z łatwością ocenić, czy będzie w stanie spłacać pożyczkę bez uszczerbku dla domowego budżetu.

Vippo pożyczki – formalności

Pożyczkodawca stawia na prostotę i łatwość otrzymania pożyczki. To zobowiązanie dostępne dla konsumentów niezależnie od ich wieku, marka nie wymaga także zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach. Do złożenia wniosku potrzebne są jedyne dane z dowodu osobistego oraz aktywny numer telefonu komórkowego. Umowa o podjęciu pożyczki zawierana jest poprzez przelew weryfikacyjny w wysokości 1 zł z osobistego konta pożyczkobiorcy. Przy podejmowaniu pożyczki nie jest potrzebne poręczenie ani dodatkowe zabezpieczenia, a cała procedura zdobycia dodatkowych pieniędzy na nieprzewidziane wydatki została skrócona do absolutnego minimum.

Vippo pożyczki – opinie

Vippo to nowa marka na polskim rynku zobowiązań pozabankowych, jednak już dała się poznać jako rzetelna i godna zaufania firma. Pożyczkodawca duży nacisk stawia na wysoką jakość obsługi klienta – w Vippo każdy pożyczkobiorca ma czuć się jak prawdziwy VIP. To właśnie na tych wysokich standardach i atrakcyjnej ofercie oparta jest działalność marki, dzięki której cieszy się ona dużym uznaniem wśród polskich konsumentów.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *