14 lutego 2019 r. w hotelu Ibis Styles we Wrocławiu odbyła się IV edycja Gali Loan Magazine Awards 2018. To uroczyste wydarzenie każdego roku gromadzi przedstawicieli najważniejszych firm sektora usług finansowych w Polsce. Tradycyjnie podczas Gali zostały przyznane nagrody w plebiscycie na najlepsze produkty i usługi polskiego rynku pozabankowego. W tym roku tradycyjnie już jedna z nagród trafiła do marki Vivus – popularny pożyczkodawca zdobył tytuł Marka Roku 2018.

Vivus Marką Roku 2018

Vivus to wielokrotny zwycięzca kategorii Mikropożyczka Roku. Marka dzierżyła tytuł najlepszej mikropożyczki przez trzy kolejne edycje Gali Loan Magazine Awards. Łącznie Vivus zdobył już siedem kryształowych statuetek, stając się tym samym najbardziej utytułowanym zwycięzcą Gali. Marka jest doceniana przede wszystkim ze względu na swoją szeroką ofertę. Vivus oferuje pierwszą pożyczkę w kwocie do 3000 zł na okres do 30 dni. Stali klienci marki mogą natomiast liczyć na zobowiązanie w kwocie nawet do 7500 zł.

Tegoroczne zwycięstwo jest tym bardziej wyjątkowe, ponieważ po raz pierwszy w historii Loan Magazine Awards zadecydowało o nim specjalne badanie realizowane przez redakcję Loan Magazine wraz z kołem naukowym PRoMOTION działającym przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Jego opiekunem jest wybitna specjalistka w dziedzinie budowania strategii marki, brandingu i personal brandingu – Dr Barbara Mróz-Gorgoń.

Vivus walczył o tytuł Marki Roku 2018 z najpopularniejszymi podmiotami działającymi na rynku pozabankowym. Nominowane do tej nagrody były również marki: Wonga, Provident, Bocian Pożyczki oraz hapipożyczki.

Nagrodę w imieniu zwycięzcy odebrała Pani Kamila Słodka Jarząb, która reprezentowała markę laureata podczas finałowej Gali.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *