8 lutego 2018 r. odbyła się prestiżowa gala sektora pożyczek pozabankowych Loan Magazine Awards. Po raz kolejny Vivus liderem w kategorii Mikropożyczka Roku.

Podczas gali Loan Magazine Awards 2017 Vivus po raz kolejny okazał się niekwestionowanym liderem w kategorii Mikropożyczka Roku. Marka po raz kolejny zdobyła kryształową statuetkę za swoją ofertę pożyczki w maksymalnej kwocie nawet 7500 zł oraz terminem spłaty 30 dni. Vivus swoim nowym klientom umożliwia także podjęcie darmowej pierwszej pożyczki w kwocie do 3000 zł.

Wielokrotny zwycięzca

Vivus to wielokrotny zwycięzca Loan Magazine Awards, dlatego jego wygrana w tegorocznym plebiscycie nikogo już nie dziwi. To właśnie ta marka zdobyła najwięcej kryształowych statuetek w całej historii organizowania konkursu. Na ręce Marka Bosaka, PR Managera marki, w zeszłym roku trafiła m.in. nagroda za Reklamę Roku. Bosak odebrał także indywidualne wyróżnienie w kategorii PR Manager Roku 2016.

W tym roku Vivus po raz kolejny otrzymał wyróżnienie za swoją Mikropożyczkę. Zwycięzca kryształowej statuetki został wyłoniony przez członków Kapituły Konkursowej, składającej się ze specjalistów z zakresu sektora pozabankowego i rynku consumer finance.

Pożyczki warte uwagi

O tytuł Mikropożyczki Roku ubiegały się produkty finansowe marki Lendon, Wonga, NetCredit oraz Pożyczka Plus. Wszystkie te marki mają w swojej ofercie możliwość podjęcia darmowej pierwszej pożyczki, jednak w kwocie niższej niż proponowana przez Vivusa. Także zobowiązanie dla stałych klientów – Mikropożyczka w maksymalnej kwocie 7500 zł – bije konkurencje na głowę.

Vivus liderem!

Faktycznie, Vivus jest niekwestionowanym liderem branży, co potwierdzają co roku nasze Gale. Łącznie to już siedem statuetek, które trafiły na ręce przedstawicieli tej firmy. Firma Vivus jako jedyna zdobyła w trzech kolejnych edycjach nagrodę za tytuł „Mikropożyczki roku”. Jak podkreślił wręczający nagrodę, Bartosz Pundyk – dziś już chyba ciężko mówić o mikropożyczkach, gdzie wolumeny udzielanej pożyczki sięgają pięciu tysięcy złotych … stąd pewnie organizatorzy podejmą decyzję o połączeniu kategorii w przyszłym roku. Pewnie będziemy wówczas świadkami ciekawej konkurencji, gdzie Vivus będzie musiał się zmierzyć z produktami firm IPF, czyli Hapipożyczki lub pożyczki ratalnej od Aasa Polska.

Rafał Tomkowicz

1
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *