Ocena redakcji

90
35 Ocen
Akceptowalność 90%
Szybkość 90%

Wandoo to pożyczkodawca, który działa na polskim rynku i udziela swoim klientom zobowiązań w kwocie nawet 5000 zł.

Wandoo.pl to członek grupy Wandoo Finance Group, która działa na polskim rynku pozabankowym. Pożyczkodawca ten wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, aby dotrzeć do swojego klienta i udzielić mu finansowego wsparcia. Swoją wysoką wiarygodność zawdzięcza przede wszystkim przejrzystemu procesowi zawierania zobowiązania, a także dbałości o kondycję finansową klientów.

Wandoo – oferta

Wandoo dla swoich klientów przygotował ofertę pożyczki w kwocie od 300 do 5000 zł na okres 30 dni. Dla osób, które po raz pierwszy sięgają po zobowiązanie w tej firmie, pożyczka w kwocie do 1500 zł jest całkowicie za darmo pod warunkiem jej terminowej spłaty. Kolejną pożyczkę dla stałych klientów można podjąć już w kwocie maksymalnej, czyli w przypadku nagłej potrzeby posiadania gotówki do naszej kieszeni trafi aż 5000 zł. Firma idzie na rękę także osobom, które mają problem ze spłatą podjętego zobowiązania. W takiej sytuacji, po uprzednim kontakcie z przedstawicielem pożyczkodawcy, istnieje możliwość rozłożenia pożyczki na dogodne raty.

Wandoo ekspresowe pożyczki

Zobacz pożyczkę Wandoo

Wandoo – formalności

Aby otrzymać pożyczkę w Wandoo.pl należy mieszkać w Polsce i mieć od 20 do 70 lat. Z troski o nadmierne zadłużenie swoich klientów firma nie udziela zobowiązań osobom, które posiadają opóźnienia w spłatach kredytów bądź widnieją w rejestrach dłużników. Aby otrzymać pożyczkę nie należy zatem posiadać negatywnych wpisów w takich spisach. Ponadto do ubiegania się o pożyczkę konieczny jest telefon komórkowy oraz własne konto w banku, z którego będziemy zobligowani do przelewu 1 gr w ramach opłaty za Rejestrację Konta Użytkownika. Po złożeniu wniosku decyzja o wydaniu pożyczki zostanie nam przekazana już w ciągu kilku minut. Pożyczkodawca dysponuje własnymi kontami w aż sześciu najpopularniejszych polskich bankach, dlatego przyznaną pożyczkę możemy mieć na koncie już w ciągu 15 minut.

Wandoo – opinie

Firma cieszy się nieposzlakowaną opinią na polskim rynku pożyczek pozabankowych ze względu na przejrzystość i uczciwość działania. Szybkie i wygodne pożyczki Wandoo to rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje chwilowego zastrzyku gotówki na nieprzewidziane wydatki. Firma udziela zobowiązań , kierując się przy tym jednak interesem klienta i jego sytuacją finansową.

Weź pożyczkę Wandoo

Pożyczki online

90%

MoneyMan to firma, która udziela swoich zobowiązań finansowych w sposób całkowicie uczciwy oraz przejrzysty, dzięki czemu cieszy się dobrą opinią na rynku.
91%

Incredit to firma, która udziela zobowiązań finansowych na terenie kilku europejskich krajów. Na polskim rynku cieszy się zaufaniem konsumentów oraz wieloma pochlebnymi opiniami.
89%

Łatwa Pożyczka jest marką stosunkowo nieznaną na polskim rynku pożyczek pozabankowych, jednak już w tym momencie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród Polaków.
2
Udostępnień
Google+

komentarzy 15

 1. Gowiś
  23 października 2016 at 00:23 — Odpowiedz

  w wandoo jak w każdej firmie na początku swojej działalności warto starać się o pożyczkę, bo każdemu udzielają

 2. Marika
  15 listopada 2016 at 19:39 — Odpowiedz

  wandoo okej, przede wszystkim szybka decyzja

 3. Jacek Kapturski
  17 listopada 2016 at 13:46 — Odpowiedz

  Zdecydowanie polecam ponieważ pieniądze otrzymałem szybko i bez problemu !

 4. Katarzyna
  19 listopada 2016 at 21:41 — Odpowiedz

  Polecam, na plus ze odbieraja telefony szybko bo w innych ciężko się dodzwonic

 5. Miras
  21 listopada 2016 at 22:42 — Odpowiedz

  ja także polecam wandoo – szybko i solidnie!

 6. Bartek
  12 stycznia 2017 at 17:24 — Odpowiedz

  Polecam, szybko przelewaja srodki

 7. […] Podczas licytacji zostały zlicytowane dwa zegary. Jeden ufundowany przez Ferratum Bank, drugi to specjalnie przygotowany na tą okazję kryształowy zegar z logotypem Gali Loan Magazine Awards. Obydwa zegary osiągnęły cenę 5 tysięcy złotych. Zegar z logotypem Gali wylicytowała Pani Monika Krawczyk, zarządzająca na co dzień marką Wandoo. […]

 8. Teresa Duch
  18 marca 2017 at 00:52 — Odpowiedz

  przepraszam za zwłokę ale dopiero za tydzień wpłacę zaległą pożyczkę bo dzisiaj mi dopiero wysłali a w domu będę najpóźniej za tydzień.

 9. poirytowany
  31 marca 2017 at 10:16 — Odpowiedz

  to wandoo to jakaś ściema!!! odrzucili mój wniosek, nie podajac przyczyny, proszę Was, tak to pożyczać możecie sobie w domu!

 10. […] Wandoo […]

 11. […] Wandoo […]

 12. […] Wandoo […]

 13. […] miejsce w wakacyjnym rankingu darmowych pożyczek krótkoterminowych należy do marki Wandoo.pl, członka grupy Wandoo Finance Group. Firma cieszy się nieposzlakowaną opinią na polskim rynku […]

 14. […] Krawczyk – Country Manager at Wandoo. Wcześniej skutecznie wprowadziła na polski rynek markę […]

 15. […] podium znajdziemy oferty takich pożyczkodawców jak m.in. Wandoo, Kasomat i Extraportfel. Firmy te oferują zobowiązania na nieco gorszych, lecz nadal bardzo […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *