14 marca 2019 r. w Warszawie odbędzie się IV edycja konferencji Windykacja Masowa w wirtualnym świecie 2019. Dlaczego warto wziąć udział w tym wydarzeniu?

14 marca 2019 r. w Warszawie odbędzie się IV edycja konferencji Windykacja Masowa w wirtualnym świecie 2019. To wydarzenie, podczas którego ponad 70 praktyków rynku windykacji podzieli się swoimi przemyśleniami na temat zmian zachodzących na tym rynku.

W tym roku organizatorzy wydarzenia położą nacisk przede wszystkim na windykację w świecie wirtualnym. To efekt znacznego wzrostu efektywności działań windykacyjnych właśnie dzięki wykorzystaniu nowych technologii. Wirtualne narzędzia takie jak blochchain czy programowanie maszynowe otwierają zupełnie nowe możliwości przed masową windykacją. Umiejętność korzystania z tego typu rozwiązań może zapewnić firmom windykacyjnym ogromną przewagę konkurencyjną na rynku.

Windykacja Masowa w wirtualnym świecie 2019 – program

Konferencja będzie opierała się na dwóch blokach tematycznych: wirtualna rzeczywistość w służbie windykacji i pozawindykacyjne działania wspierające windykację polubowną oraz warsztat windykacji sądowej i egzekucyjnej. Prelekcje obu tych bloków będą ściśle dostosowane do wybranej tematyki i przeprowadzone przez doświadczonych specjalistów oraz wieloletnich praktyków rynku windykacyjnego. Część konferencji dotycząca pozawindykacyjnych działań wspierających windykację polubowną, zostanie wzbogacona również o debatę. Całe wydarzenie zakończy się uroczystym bankietem, który będzie stanowił wspaniałą okazję do wymiany opinii oraz nawiązania nowych relacji biznesowych.

Zgarnij rabat na udział w konferencji

Uczestnictwo w konferencji Windykacja Masowa w wirtualnym świecie 2019 pozwala wymienić się cennym doświadczeniem i poznać sposoby na zwiększenie efektywności swojego biznesu. Wydarzenie przeznaczone jest przede wszystkim dla osób związanych z windykacją, ale także dla podmiotów z sektora FinTech.

Partnerem medialnym tego wydarzenia jest Loan-Magazine. Wszystkim naszym czytelnikom, którzy chcą wziąć udział w konferencji, proponujemy specjalny rabat w wysokości 5% od regularnej ceny. Aby z niego skorzystać, w polu zamówienia na stronie internetowej wydarzenia należy wpisać specjalny kod rabatowy: loanmagazine05.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *