Wiosenny Konkurs Ferratum to niepowtarzalna okazja na umorzenie całej kwoty podjętej pożyczki! Kto może wziąć udział w konkursie i jakie są jego zasady?

14 maja ruszył Wiosenny Konkurs Ferratum Banku. Wzięcie w nim udziału daje pożyczkobiorcy szansę na umorzenie całej kwoty podjętego zobowiązania. Jakie są zasady konkursu i kto może wziąć w nim udział? Sprawdź!

Wiosenny Konkurs Ferratum – dlaczego warto?

Kilka dni temu Ferratum Bank wystartował z Wiosennym Konkursem przeznaczonym dla swoich nowych i powracających klientów. Warunkiem wzięcia w nim udziału jest podjęcie pożyczki krótkoterminowej lub pożyczki na raty w terminie od 14.05 – 10.06.2018 w jednym z brandów pożyczkodawcy (Ferratum, Kasatak, EkspresKasa). Osoby, które chcą wziąć udział w konkursie, muszą także przesłać pożyczkodawcy swoje zgłoszenie wraz z odpowiedzią na pytanie konkursowe „Dlaczego Ferratum Bank powinien spłacić Twoją pożyczkę?”.

Spośród przesłanych zgłoszeń raz w tygodniu będą wyłaniani autorzy najlepszych odpowiedzi, którym Ferratum Bank umorzy całą kwotę pożyczki. Ze szczęśliwymi zwycięzcami pożyczkodawca skontaktuje się telefonicznie.

Pożyczka na wiosnę

Podjęcie zobowiązania pozabankowego w okresie od maja do czerwca może okazać się niezastąpionym sposobem zdobycia gotówki na niespodziewane wydatki. To także świetny sposób na sfinansowanie kilkudniowej wycieczki zagranicznej lub koniecznego w domu remontu. Ferratum zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę finansową, oferując zarówno niewielkie zobowiązania krótkoterminowe, jak i duże pożyczki ratalne. W ten sposób konsument otrzymuje do wyboru pełną gamę produktów finansowych, wśród których z pewnością wybierze coś dla siebie.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *