Wojciech Kazimierski – twórca i współwłaściciel LeaseLink

Wojciech Kazimierski – twórca i współwłaściciel LeaseLink – jedynego na rynku polskim oraz jednego z najnowocześniejszych na świecie fintechu w branży leasingowej. Usługi LeaseLink oferowane są jako metoda płatności w sklepach stacjonarnych oraz internetowych w modelu omnichannel. Kazimierski jest doświadczonym managerem oraz specjalistą kreującym, budującym i rozwijającym modele dystrybucji oraz strategie sprzedaży. Przez blisko 15 lat był managerem sprzedaży w Raiffeisen Leasing. Wówczas odpowiadał za rozwój oddziałów oraz makroregionu, a w ostatnim okresie za zarządzanie siecią sprzedaży, produktami i marketingiem. Stworzył także strategię oraz wprowadził na rynek i rozwijał spółki Raiffeisen Insurance, gdzie w zakresie dodatkowych produktów ubezpieczeniowych wdrożył wraz z zespołem innowacyjne i niezwykle efektywne modele dystrybucji oparte na cross sellingu.

Kreowanie niestandardowych kanałów sprzedaży

W LeaseLink odpowiada za poszukiwanie oraz kreowanie niestandardowych kanałów sprzedaży, pozyskiwanie kluczowych partnerów biznesowych i wytyczanie kierunków dalszej ekspansji. Ponadto jest odpowiedzialny za wdrażanie procesów operacyjnych oraz nieustanną ich efektywizację pod kątem doświadczenia klienta. Dzięki czemu LeaseLink wyróżnia się na rynku wyjątkową dostępnością usług, przejrzystością, a jego naczelną wartością jest użyteczność dla klienta na poziomie pay-by-link.

Kazimierski nakreślił wiele trendów obecnie stosowanych i z powodzeniem wykorzystywanych w całej branży leasingowej. Freak symbiozy automatyzacji procesów i wygody klienta, które nie tylko kreuje, ale efektywnie wdraża w swoim biznesie.

Wojciech Kazimierski podczas Loan Magazine Awards 2017

Pan Wojciech Kazimierski podczas uroczystej Gali  Loan Magazine Awards 2017, która odbyła się na początku bieżącego roku odebrał statuetkę za Technologiczne rozwiązanie roku FINTECHktórą to nagrodę przyznała  Kapituła Konkursowa LMA 2017/.

1
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *