Marka YOLO to nowy gracz na polskim rynku pożyczkowym. Udziela zobowiązań ratalnych w kwocie od 1000 do 8000 zł na okres od 6 do 36 miesięcy.

Pożyczki YOLO to innowacyjne produkty finansowe oparte na jasnych i przejrzystych zasadach. Zrewolucjonizowany proces podejmowania zobowiązania zdecydowanie wyróżnia markę na polskim rynku pozabankowym.

Yolo – Oferta

Marka udziela zobowiązań ratalnych w wysokości od 1000 do 8000 zł na okres od 6 do 36 miesięcy. Podjęte zobowiązanie spłacamy w miesięcznych ratach, dzięki czemu stanowi ono ciekawą alternatywę dla kredytów bankowych. Możliwość samodzielnego wyboru liczby rat pozwala dostosować ich wysokość do własnej sytuacji finansowej. W ten sposób raty stają się łatwe do spłaty, a konsument nie nadwyręża swojej kondycji finansowej.

Warto wspomnieć, że pożyczka tej marki jest całkowicie darmowa, jeśli spłacimy ją w ciągu pierwszych 30 dni trwania umowy. Wówczas klient oddaje dokładnie tyle, ile pożyczył – bez żadnych opłat, prowizji czy odsetek naliczonych od pożyczonej kwoty. To świetna oferta dla osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki „na już”.

Yolo – Formalności

Aby otrzymać pożyczkę, należy posiadać obywatelstwo polskie i mieszkać na terenie kraju. Zobowiązania YOLO to pożyczki przeznaczone dla osób w wieku od 25 do 65 lat.

Wyjątkowość oferty tej marki polega na całkowitym zrewolucjonizowaniu procesu dostarczania gotówki do klienta. Większość firm pożyczkowych, które działają na polskim rynku pozabankowym, przekazuje swoim klientom pieniądze przy pomocy przelewu na konto. Tymczasem taki rachunek trzeba wcześniej zweryfikować przelewem weryfikacyjnym, co często wydłuża czas oczekiwania na potrzebne pieniądze. W YOLO pożyczka trafia do klienta natychmiast po podpisaniu umowy przywiezionej przez kuriera. To właśnie wtedy pożyczkobiorca otrzymuje specjalną kartę, którą może płacić za transakcje w sklepie oraz w internecie. Tą kartą może się posłużyć także przy wypłacaniu gotówki z bankomatu.

Yolo – Opinie

Marka dopiero rozpoczyna swoją działalność na polskim rynku pozabankowym. Jej dotychczasowi klienci ogromnie chwalą zrewolucjonizowany i innowacyjny proces wyposażenia konsumenta w gotówkę. Niezwykła szybkość i wygoda tego rozwiązania sprawiają, że pożyczki tej marki zyskują coraz większą popularność.

 

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *