Ocena redakcji

8.8
6 Ocen
Akceptowalność 8.9
Formalności 8.9
Przyznawalność 8.7

Zaliczka.pl to międzynarodowa marka, która swoje zobowiązania kieruje do klientów na terenie Niemiec, Austrii, Hiszpanii, Holandii, Francji i Polski.

Zaliczka.pl oferuje swoim klientom dostęp do krótkoterminowych zobowiązań finansowych niezależnie od dnia tygodnia – wnioskować o pożyczkę można 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Proces otrzymania zobowiązania jest szybki i wygodny, dzięki czemu marka cieszy się dużym uznaniem wśród konsumentów.

Zaliczka.pl – oferta

Oferta tego pożyczkodawcy zawiera zobowiązania podejmowane na 15 bądź 30 dni w kwocie od 100 do 2000 zł. Wypełnienie wniosku trwa mniej niż 5 minut, natomiast potrzebne środki możemy mieć na koncie już w ciągu godziny. Pieniądze uzyskane w ten sposób przeznaczyć można na dowolny cel, np. zakup sprzętu elektronicznego, remont mieszkania czy zagraniczną wycieczkę.

Wypełnij wniosek o pożyczkę w Zaliczka.pl

Zaliczka.pl – formalności

O pożyczkę w Zaliczce.pl może ubiegać się każdy Polak w wieku powyżej 21 lat. Do otrzymania zobowiązania należy legitymować się stałymi dochodami z tytułu pensji, emerytury, renty, własnej działalności bądź dochodu pozyskiwanego z innych źródeł. Konieczne jest także uiszczenie opłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 zł z własnego konta osobistego. Dla stałych klientów pożyczkodawca przygotował możliwość podjęcia pożyczki także poprzez wysłanie wiadomości SMS – takie rozwiązanie znacząco ułatwia i skraca cały proces zaciągania pożyczki.

Zaliczka.pl – opinie

Zaliczka to międzynarodowa firma, która cieszy się sporym uznaniem na wielu europejskich rynkach. Z jej usług skorzystało już tysiące klientów z różnych krajów. Bogate doświadczenie owocuje wypracowaniem wysokich standardów w obsłudze klienta i nieustannym dostosowywaniem oferty produktowej do rzeczywistych potrzeb potencjalnych klientów.

Pożyczki online

98%

Na Ratka.pl, poszukujący dodatkowego finansowania, mogą ubiegać się o maksymalnie 5000 zł na raty.
94%

Aasa specjalizuje się w pożyczkach na raty udzielanych drogą internetową. Maksymalnie można wnioskować o 5000 zł na 24 miesięce.
91%

Nemezis udziela pożyczek ratalnych w wysokości od 500 do 1900 zł. Okres spłaty wynosi od 3 do 12 miesięcy i uzależniony jest od pożyczonej kwoty.
0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *