Zimowy Konkurs to inicjatywa Ferratum Banku, przygotowana specjalnie z myślą o nadwyrężonej kondycji domowych budżetów Polaków po świątecznych wydatkach.

Zima nierozerwalnie wiąże się z Bożym Narodzeniem. Okres świąteczny to wspaniałe chwile, które spędzamy czas z bliskimi, obdarowując ich upragnionymi prezentami. W ten niezwykły czas także Ferratum Bank pragnie wręczyć swoim klientom wymarzone upominki. Z tego powodu rozpoczął Zimowy Konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Jak można wziąć udział?

Pożyczka w Ferratum to świetna okazja do zdobycia dodatkowego zastrzyku gotówki na świąteczne wydatki, ale także okazja do zdobycia wspaniałego prezentu. Do wygrania jednej z atrakcyjnych nagród wystarczy wziąć pożyczkę na raty w Ferratum do dnia 31.12.2017 r. i wysłać odpowiedź na pytanie konkursowe „Jaki jest Twój wymarzony prezent choinkowy?” na adres mailowy marketing@ferratum.pl. Zgłoszenie może mieć formę zarówno pisemną (np. opowiadanie, wiersz), jak też graficzną (zdjęcie, rysunek). W tytule maila należy wpisać „Zgłoszenie do Zimowego Konkursu Ferratum”, natomiast w treści wiadomości należy zamieścić swoje dane: imię, nazwisko, pesel lub numer pożyczki. Autorzy najlepszych odpowiedzi zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi nagrodami przygotowanymi przez Ferratum.

Zimowy Konkurs rusza już kolejny raz

Ferratum już po raz kolejny organizuje konkurs z nagrodami, które rozdaje wśród swoich najkreatywniejszych klientów. Szczęśliwych zwycięzców wybierze komisja w terminie 14 dni od zakończenia eliminacji. Laureaci zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową bądź telefonicznie. Na nowych właścicieli czekają m.in. telewizory Manta LED3204, aparaty cyfrowe Kodak PixPro AZ365, ekspresy ciśnieniowe Delonghi ECO V311BK, tablety Samsung Galaxy Tab E 9.6 oraz smartfony Sony Xperia L1 DualSim. Wszystkie te nagrody ufundowane zostały przez Ferratum.

Szczegółowe informacje dostępne są w Regulaminie oraz pod numerem telefonu 22 123 45 67.

 

 

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *