Począwszy od dnia 1 kwietnia 2017 r. w ID Finance Poland stanowisko Country Managera sprawuje Sylwia Ambroziak.

Zakres działania

Sylwia Ambroziak jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Wraz z pozostałymi członkami Komisji Stałej ds. sektora FinTech, wspiera KPF w pracach Zespołu roboczego Komisji Nadzoru Finansowego ds. Rozwoju Innowacji Finansowych.
W latach 2012 – 2013 pracowała w dziale Head of Credit Risk Department firmy Axcess Financial, a w okresie 2013-2016 pełniła funkcję Country Managera w Friendly Finance Group. W swej wcześniejszej karierze również pracowała na wyższych stanowiskach związanych z oceną ryzyka kredytowego, tj.: w Deutsche Bank, Citibank oraz BNP Paribas Fortis (zarówno w kraju, jak i za granicą).
W ID Finance Poland będzie odpowiedzialna za dalszy rozwój spółki, w szczególności marki MoneyMan, udzielającej zobowiązań finansowych online.

„Pani Sylwia będzie kontynuować dotychczasową pracę, mającą na celu wzrost rozwoju spółki w Polsce. Jestem przekonany, że będzie świetnym managerem i przyczyni się do osiągnięcia zakładanych celów” – zaznacza Boris Batine, CEO ID Finance.

Rozwój firmy

ID Finance to firma założona w 2012 roku, której celem jest podnoszenie standardu życia osób bez dostępu do banków poprzez świadczenie usług finansowych.
W chwili obecnej firma zatrudnia ponad 380 osób z dużym doświadczeniem w dziedzinie finansów, ryzyka i informatyki. Spółka jest największym kredytodawcą online w Rosji. Działa także na rynkach w Kazachstanie, Gruzji, Polsce, Hiszpanii i Brazylii.
O wysokim uznaniu ID Finance w branży finansowej świadczą między innymi liczne nagrody, takie jak: Best Alternative Finance Company przyznana przez European Fintech Public Awards w 2016 roku, Europe Top 100: Winner “Finance” przyznana przez Red Herring, jak również Best Management Innovation 2016 wyróżniona przez Time of Innovations Award.
Ponadto ID Finance jest właścicielem następujących brandów: MoneyMan, Ammopay oraz Solva.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *